2737
2739

من همش خونه ام فقط یه پارک سر خیابونمون هست  جدیداگاهی دخترم میبرم بازی کنه خودمم یکم حالم بهتر میشه 27 سالمه بعد الان مامانم زنگ زد کجایی گفتم دخترم اوردم پارک یکم بازی کنه گفت وای این وقت ظهر زود برگرد خونه معتادی یکی بهت تیکه بندازه نرو دیگه بهم بدجور برخورد گفتم مگه من بچه ام من هرروز میارمش هیچی نمیشه قهر کرد گوشی قطع کرد همیشه همینه تو همه کارای من دخالت میکنه ابجیم مجرده ماشینم زیرپاشه همه جا تو شهر شلوغ هم تنها میره هجدع سالشع مامانم هیچی بهش نمیگه به من با این سنم گیر میده چجوری باهاش رفتار کنم از این به بعد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حق باهات هست ها ولی دلخوری نداره اونم نگرانه چون بچه کوچیک داری وگرنه اگه گیر بود به آبجیتم گیر میداد 

الانم که سر ظهر نیست بازم بسته به شهر و محلتون داره

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2740
حق باهات هست ها ولی دلخوری نداره اونم نگرانه چون بچه کوچیک داری وگرنه اگه گیر بود به آبجیتم گیر میدا ...

گیر خیلی هست از ابجیم میترسه چون اون باهاش بد رفتار میکنه ولی من خیلی احترامش دارم سواستفاده میکنه

2706