2737
2739
عنوان

سلطان سردرد

142 بازدید | 18 پست

به سمت چپ بخابم

به شکم بخابم

سبزی خوردن 

نوشابه 

ماست 

ماهی و میگو 

انار و خرمالو و الو

کاهو

دوغ

غذای مونده ک یبار فقط داخل یخچال رفته باشه. مثلا برنج میمونه میزاری یخچال دوباره بعدا بخای گرم کنی بخوری 

عصبی بودن

همه اینا باعث سردرد میشم. یکی درمان بگه بهم. تا امپول نزنم ساکت نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شیاف  

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

میگرن دارین 

مراجعه بهمتخصص مغز و اعصاب 

پرهیز از غذاهای نامبرده 

شامل نوشابه پیاز پنیر و ...

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2740

منم همین علائم رو داشتم ،طوریکه ب کدئین داشتم معتاد میشدم 

دکتر مغزواعصاب ، ام آر آی، آزمایش خون، بالشت طبی، بوتاکس  همه رو تست کردم حتی دکتر گفت سینوساتم عفونت نداره میگرنم نداشتم گفت سردرد عصبیه ،صبح از خواب بیدار میشدم بی دلیل باخواب کافی بازم سردرررررررردددددد، همون دکتر مغز واعصاب یه ۵...۶ مدل قرص بهم داده ک هم ضد افسردگی و استرسه هم سردردمو کمتر کرده خوب نشدما ولی بهتر شده شمام حتما برو، آبم زیاد بخور ،خیییییلی 

مثل خواهرمی. اونم قبلا فقط با امپول خوب میشد. دگزا میزد. ولی از وقتی فهمبده خیلی ضرر دا ه یه جور قرص میگرن هست که اونو میخوره یکم بهتره

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
خب عزیزم وقتی می‌دونی بااین چیزاسردرد میشی خوپرهیزکن.کارت به آمپول ودکترنرسه

پرهیز میکنم دیگه ولی اینقد سخته این چیزا رو نخوردن. مخصوصا موقع غذا بشینی برنج خالی بخوری نه سالاد نه ماست نه دوغ نه نوشابه نه ترشی

2706