2733
2771
عنوان

خانما بیاید🔞🔞

1115 بازدید | 42 پست

من مجردم

دو هفته ای هس ترشحات و واژنم بو میده با اینکه بعد از دسشویی خشک میکنم

اصلا هم ترشحاتم غیر طبیعی نیستن مثل همیشه عادی و رنگش شفافه  خارش و سوزش و درد هم ندارم،همیشه هم شیو و تمیزه

ولی شرتم زرد میشه و ب سختی پاک میشه و بو میگیره بعد از دو سه ساعت از اینکه عوضش میکنم

دکتر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

گفتن منو لایک کن 

سلام علیم. خوبی قشنگم ۱۱. روز ازت. هیچ خبری. ندارم عیب نداره فقط بگو. دلت برام تنگ نشده آخه میدونی چیه من خیلی دلم برای صدات چشای قشنگت تنگ شده بازم عیب نداره. علی جونم. میگما کیمیا شبا خوابش نمی‌بره. توهم خوابت نمیبره نه ؟ راستی. نقاشیتو کشیدم سایز بزرگ قاب کردم تو اتاقم قرار بود بیای نظر بدی ایراد بگیری. بیا بازم با لحن شیطنت امیزت بگو من بد کشیدم تهش بیا بغلم کن

عفونته دیگه ،باید بری دکتر دارو میده خوب میشی

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

اویشن دم کن بخور. خودش و بخور. برگاش ک دم کردی رو هم لای 1پارچه بزار... بزار توی شورتت نیم ساعت بمونه. بعدش بردار. 

عنبرنسا. 

اجرداغ 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
همیشه همینطوره؟ اگه ماهی یه هفته اینطوریه یعنی تایم تخمک گذاریته

اون که همیشه اینجوری چی؟

سلام علیم. خوبی قشنگم ۱۱. روز ازت. هیچ خبری. ندارم عیب نداره فقط بگو. دلت برام تنگ نشده آخه میدونی چیه من خیلی دلم برای صدات چشای قشنگت تنگ شده بازم عیب نداره. علی جونم. میگما کیمیا شبا خوابش نمی‌بره. توهم خوابت نمیبره نه ؟ راستی. نقاشیتو کشیدم سایز بزرگ قاب کردم تو اتاقم قرار بود بیای نظر بدی ایراد بگیری. بیا بازم با لحن شیطنت امیزت بگو من بد کشیدم تهش بیا بغلم کن
همیشه همینطوره؟ اگه ماهی یه هفته اینطوریه یعنی تایم تخمک گذاریته

تخمک گذاری نه بو داره نه رنگ زرد عزیزم 

این عفونته

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

سلام گلم 

نشونه های عفونته 

لباس زیر استفاده نکنید 

کل بدن به خصوص رحم و پاها رو گرم نگه دارید 

گرمیانه مصرف کنید(غذاهای تند .ارده و شیره انگور یا شیره خرما یا شیره توت)

خانما کلا طبع شون به عت داشتن رحم سرده .پس بهتره که همیشه گرم باشیم 

کسی اینجا اینطوری هست که بعد از پریود تا تایم تخمک گذاری صبح ها که از خواب بیدار میشه ترشح شبیه سفیده ی تخم مرغ داشته باشه فقط وقتی بیدار میشه و در طول روز خیلی کم هست 

ربطی به مجرد و متاهل بودن داره ؟ نشانه عفونته؟

هر چه دلم خواست نه آن میشود/ هر چه خدا خواست همان میشود...
2706