2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خب بنظرشما چه مارک و موادی استفاده کنه

من چنتا کلینیک مزو کردم نتیجه نگرفتم،اسم موادشونم نگفتن نفهمیدم، دیگه هیرفیلر زدم که مارک به مارک نداره و کسی نمیتونه از این مورد دزدی کنه

جواب ک میده ولی باید جای معتبر بره

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

برا مشکلات هورمونی پی ار پی بهتر جواب میده موادشم از پلاسمای خون خودشه میگیرن تزریق میکنن

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

من ی بار رفتم 

یادم نیس فک کنم فیوژن بود 

بعد موهام ضخیم شد 

ولی بشدت یهو ریخت 

خواستم شش جلسه برم پشیمون شدم 

چون گفتم ریزشم چند برابر شده گفت نه ب خاطر مزو نیس😐😐😐😐

منم نرفتم

بره پی ار پی کنه بهتره عروس ما جواب گرفته

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

مزوتراپی و هیرفیلر و اینجور چیزا روی موهای زائد تاثیری ندارن که یهو موهای صورت زیاد بشه و اینا؟ مثلا ماینوکسیدیل که واسه موهای سر میزنن توی بعضیا باعث افزایش موهای زائد صورت هم میشه

کسی اطلاعی داره؟

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2706