2737
2739

من ۲۰ میلیون جمع کرده بودم مثلا امسال فروردین بریم یه مسافرت کوچولو. شش ساله ازدواج کردم اصلا نتونستیم بریم امسال خوشحال بودم بالاخره یه مسافرت کوچولو میریم. حالا شوهرم تقریبا همینقدر بدهکار شده. چیکار کنم. هنوز بهش نگفتم مسافرت کنسل کنیم پولو میدم بهت. گفتم قبلش با شماها مشورت کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب میتونی مثلا ۱۰ تومن از بدهیشو صاف کنه، با ۱۰ تومن بقیش هم برید یه سفر 

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2740

مونده ب کی بدهکار باشه اگ فامیل درجه یک باشه بهتره بدهیشو بده چون وقتی رفتین و اومدین تو روتون هم نگن پشت سرتون میگن پول برا سفر داشتن ولی پول مارو نداشتن ک بدن

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

تو شوهرتو بهتر میشناسی ایا قدرشناسه پولو بهت برمیگردونه؟ من بودم حتما میدادم به شوهرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706