2737
2734

سلام عزیزان .ازشماخواهش دارم هرکس که می‌تونه برای حاجتم که برگشتن سرزندگیم ونجات زندگی مشترکم وبرگشت عشق من و همسرم به همدیگه برام نمازبخونه حالا یانمازسیف القاطع.یاسرنمازشب برام دعاکنه‌.نمازنمازحاجت پنج شنبه یاهرنماز حاجت دهنده دیگه.هرکی برام بخونه بخداوندی خداقسم همینکه برگردم پیش همسرم وسرخونه زندگیم همون نمازروبرای حاجت گرفتنش میخونم.خودم چندبارخوندم اما چندروزی خیلی گیرم وقادربه خواندن نمازطولانی نیستم وگرنه می‌خواستم نمازسیف القاطع بخونم😭😭😭اما گفتم اگه کسی بودوبهم لطف کردوبرام خوند.به همون خدای مهربون قسم که حاجتم بگیرم وبرگردم سرزندگیم حتما حتما لطفش جبران میکنم وبراش همون نمازمیخونم وتاابد دعاگوش هستم.پس خواهری کنید درحقم.خیلی گرفتارم.زندگیم دوست دارم نمیخوام زندگیم بپاشه.عاشق همسرمم واین دوری و جدایی برام مثل مرگه.اگه تونستید لطفا ریپلای کنیداسمم بگم😭😭😭😭😭😭

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰

خب خودت بخونی که بهتره چرا نمی‌خونی

من حالا برات دعا میکنم عزیزم امیدوارم مشکلتون حل بشه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من امشب نماز شب دعات میکنم اسمت رو بگو

اسمم سارا.ممنون خواهرگلم.دعاکن برم سرخونه زندگیم وپیش همسرم.برای عاشق شدن دوبارمون ونجات زندگی مشترکم دعاکنید.خیلی محتاجم.شماهم اسمت بگو که حاجتم گرفتم انشالله منم سرنمازشب برات دعاکنم مهربونم🥹☺️

میشه حالاکه امضام روخوندی برای حاجت قلبیم دعاکنی وصلوات بفرستی خیلی زود حاجتم بگیرم خیلیییییی محتاج دعام🥹🥹🥹🥹.قلب مهربونتون رومیبوسم☺️🥰🥰🥰
2731
خب خودت بخونی که بهتره چرا نمی‌خونی من حالا برات دعا میکنم عزیزم امیدوارم مشکلتون حل بشه 

خودم میخواستم بخونم اما جایی هستم که برای هر دقیقه طول کشیدن کارم سوال جواب بدم وطعنه بشنوم.وگرنه میخواستم نمازسیف القاطع روجمعه شب بخونم.اما حیف😭

خب خودت بخونی که بهتره چرا نمی‌خونی من حالا برات دعا میکنم عزیزم امیدوارم مشکلتون حل بشه 

ممنون.هرچی خوندی بگو واسمت هم بگو منم حتما بعداً برات بخونم گلم

ممنون.هرچی خوندی بگو واسمت هم بگو منم حتما بعداً برات بخونم گلم

ممنونم باشه

خودم پریود هستم نمیتونم نماز بخونم ولی حتما دعات میکنم

توهم اگر حوصلت شد دعا کن خونه گیرمون بیاد♥️

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
ممنونم باشه خودم پریود هستم نمیتونم نماز بخونم ولی حتما دعات میکنم توهم اگر حوصلت شد دعا کن خونه گ ...

انشالله خیلی خیلی خیلی زودددددد یه خونه خوب گیرت میاد به حق پنج تن آل عبا☺️

2740
انشالله خیلی خیلی خیلی زودددددد یه خونه خوب گیرت میاد به حق پنج تن آل عبا☺️

ممنونم

اسمم فاطمه است عزیزم

فاطمه جان سرنمازشبت بی زحمت برای حاجت من مخصوص دعاکن.به روی چشم.یک نمازشب ازشمابرگردن من هست.انشالله حاجت روابشم حتمااااااومخصوص دعات میکنم.ازاون دعاقشنگا😍☺️😍😍😍😍

فاطمه جان سرنمازشبت بی زحمت برای حاجت من مخصوص دعاکن.به روی چشم.یک نمازشب ازشمابرگردن من هست.انشالله ...

چشم عزیزم حتما دعا میکنم . شمام برام دعا کنید امسال هر رشته ای که به صلاحمه قبول بشم

چشم عزیزم حتما دعا میکنم . شمام برام دعا کنید امسال هر رشته ای که به صلاحمه قبول بشم

چشمت پرنور.انشالله حتما حتما حتما قبول میشی به لطف خدا.اونم رشته ای که علاقه داری☺️

کسی نبود که بتونه برای حاجتم نمازانشقاق یاسیف القاطع بخونه؟منم میخونم براتون.الان خودم نمیتونم.میتونستم حتما می‌خوندم.