2737
2734

کاربری دوستمه اولین تاپیکمه

خانما من 21 سالمه ترم دوم دانشگاه بابل فیزیوتراپی میخونم و خوابگاه هستم 6 ماهه که عقد کردم و همسرم شهر خودمونه 

ما کلا عقد بیشتر از یکسال رو رسم نمیدونیم اکثرا کمتر  یکماه عقد میکنن 

منم دیگ واقعاااا ازین رفت و امدا خسته شدم سه سال دیگ طول میکشه دانشگام تموم شه تازه طرح و فلان رو بماند 

دارم دق میکنم همسرمم نمیتونه این سه سال بیاد بابل زندگی کنیم بخاطر کارش 

منم دیگ نمیتونم این دلتنگی و ندیدن هارو و کم دیدنارو تحمل کنم 4 سال عقد بودنم از دیدم وحشتناکه همین الان خسته شدم میخوام برم سر خونه زندگی خوودم

شهر خودمون رشته فیزیو نداره نمیتونم انتقالی بگیرم

اولش که راضی به ازدواج شدیم همسرم گف انتقالی میگیره خیلی تلاش کرد ولی نتونست انتقالی بگیره 

چیکار کنممممم

یعنی انصراف یدم؟براش زحمت زیاد کشیده بودمم  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من بودم قید شوهره رو شاید میزدم ولی قید فیزیوتراپیو نه ...

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
فزیو اصلا طرح نداره درنتیجه سرکاریه تاپیک

نه سرکاری نیست بخدا قسم

چرا بعضی جاها باید یه یمدت اونجا حالت طرح گونه کار کنن نه حالا به اصطلاح طرح

دوستام ازم جلو ترن همینه

2740
وای نه انصراف نده واقعااا حیفهههه حالا شاید همسرت بعدا تونست انتقالی بگیره خدا بزرگه چشم به هم بزنی ...

نمیدونم فعلا که هیچ جوره نتونسته شای تونست ولی خیلی اذیتم 

میگم تابستونام ترم اضافه بگیرم زودتر تموم شه ولی اینجوری دیگ کلا باید  کل سال رو شما باشم پس کی ببینمش؟

میترسم کم دیدناش باعث سرد شدنش بشه  

هیچ وقت دانشگاه و درسو ول نکن 

خودمم دلم نمیاد 

بعد همه برمیگردن بهم میگن انقدر کم میبینیش دل سرد میشه دیگ ذوقش میپره

واقعا دلشوره گرفتم 

خودمم دلم نمیاد  بعد همه برمیگردن بهم میگن انقدر کم میبینیش دل سرد میشه دیگ ذوقش میپره واقعا ...

منو شوهرم 4 سال تلفنی دوست بودیم شوهرم شمال من اصفهان هیچ وقت هم دل سرد نشدیم واقعا درسو پیشرفت خیلی مهمه یکم تحمل کن شاید راهی بود شوهرت تونست بیاد پیشت خونه بگیرین زندگی کنین

2706