2737
2739
عنوان

راستشو بگین ناراحت میشدین یا نه؟؟؟

470 بازدید | 32 پست

اگه فک میکنین طولانیه کامنت نذارین. نخونده لطفا ترک کنین تاپیک رو. مرسی.من با یه دانشجوی دکتری ازدواج کردم.ما از اول بهم قول دادیم که خونواده ها رو از لحاظ مالی اذیت نکنیم. و توقعی ازشون نداشته باشیم. همسرم خیلی مرد خوبیه. الان هم  خودش کارگاه داره ولی چون اوایلشه خیلی مشغله داره و گذرانمون از نظر مالی اصلا خوب نیس. دیشب حلقه ازدواجش رو فروخت. الان حدودا ۷ سال از زندگی مشترکمون میگذره. خونواده همسرم طلا برام نخریدن. عروسی نگرفتن.(چون من میدونستم اونا برام نمیخرن و گردن شوهرم میفته، گفتم نمیخواد و بابام به مادر شوهرم گفت که نمیخواد خودتونو اذیت کنین و طلا نخرین)کادوی عروسی پارسال یه میلیون دادن. پدر و مادرش هر کدوم. از طرفی خونواده من وسایل بزرگ جهیزیه ام رو با وام ازدواج خریدن. هم خونواده من هم خونواده همسرم خیلی وضعیت  مالی خوبی ندارن. یه ماه پیش مادر همسرم بهم زنگ زد و بین حرفاش گفت میدونی چرا پسرم کم میاره از نظر مالی؟چون دارین وسیله برای خونه میخرین. اگه پدر مادرت جهیزیه میدادن اینطوری نمیشد. ما یه وام برداشتیم و فقط باهاش اجاق گاز خریدیم و پرده برای سالن. خونه مون خالی خالیه😔من دهنم باز موند اینو شنیدم. مدتها طول کشید تا بتونم کنار بیام. همه جور حرفی میزنه. ولی من نادیده میگیرم. ولی میخوام بدونم شما حق رو به کی میدین؟حرفش درست بود؟در حالی که تا الانش به اندازه ۵ میلیون هم برام خرج نکردن

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟
ارع کوننم میسوخت عجب داستانی بود پسر 

من یه ماه سوختم و فقط کارم گریه بود. ولی همسرم باهام خرف زد آروم شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اره نارحت میشدم اینکه انقدر همراه هستید خیلی عالیه ولی باید متوجه هم باشند که شما به خاطر عشقی که به همسر و زندگیت داری انقدر کوتاه اومدی پس انقدر صد تو نذار 

من خدایی دارم که بجای همه برایم جبران میکند….       میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستی 😘

هر دو خانواده کوتاهی کردن حق دخالت و حرف زدنم ندارن....عزیزم شما خانواده خودتو انتخاب نکردی ولی شوهرت و خانواده شوهرت رو خودت انتخاب کردی کاش حداقل بایه خانواده‌ضعیف وصلت نمیکردی تو این گرونی ها

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
2738

نفهمیدم کادوی عروسی پارسال ۱م دادن یعنی چی مگه ۷سال نیست ازدواج کردید؟مقصر شماوخانوادتون هستید ارزش خودتونو پایین اوردید اینجا زیاد از این رفتارای ناپخته دیدم متاسفانه.این فداکاری یارعایت حال نیست چون اول زندگی شنا طرف وخانوادشو نمیشناسبد درسته خانوادتون سختشون بوده ولی لازم نبوده به اونا بگن پدرتون که شماخودتونو سختی ندید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اگه ببخشید دری وری زیاد میگه من به دل نمیگیرم زندکیتو بخاطر این حرفاش تلخ نکن 

انگار ازین به بعد باید عادت کنم. راستش تا حالا پیش نیومده بود انقد رک اینجوری بگه.چون همیشه فک میکردم جایی برای این حرف نذاشتم.اتقد توقع نداشتم ازشون. وای گویا این حرفو خ وقته تو دلش نگه داشته بود

معتقدم زنی که بدون خرج باشه هم شوهر هم خانواده اش دست پایین میگیرنش و فکر میکنن چی بودن که دختر بدون خرج عروسشون شد

لطفا بی زبون نباش چون یروزی هم ممکنه شوهرت همچین حرفی بهت بزنه بگو آره دیگه مادر جون  گفتم کلا از صفر شروع کنیم و فشاری به خانواده ها نیاد وگرنه اگه شما برام طلا میخریدین عروسی آنچنانی میگرفتین خانواده ام هم مجبور میشدن برام جهاز در شان خانواده داماد بگیرن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
هر دو خانواده کوتاهی کردن حق دخالت و حرف زدنم ندارن....عزیزم شما خانواده خودتو انتخاب نکردی ولی شوهر ...

شوهرم ماشاالله خ عرضه داره. من بهش ایمان دارم. خودم زیاد تجملاتی نیستم. زندگی ساده رو دوس دارم. مشکلی هم با شرایط مالی ندارم. فقط میگم واقعا جای اون حرف توی دل مادر شوهرم هست یا نه؟؟؟چی شد که به خودش جرات اون حرفو داد

نفهمیدم کادوی عروسی پارسال ۱م دادن یعنی چی مگه ۷سال نیست ازدواج کردید؟مقصر شماوخانوادتون هستید ارزش ...

آخه واقعا هم انتظاری نداشتیم. ما ۴ سال خوابگاه متاهلی زندگی کردیم. دوره نامزدی.اینا چن سال بعدش اومدن خونمون. البته دو سال پیش اومدن خونمون. 

2706