2733
2734
عنوان

راستشو بگین ناراحت میشدین یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 32 پست

همونجا با حرف میزدی تو دهنش

میگفتی مگه شما کاری کردید برا پسرتون که ار مادر من توقع دارید؟ میگفتی همینکه با پسر جیب‌خالی تو ازدواج کردم و سخت نگرفتم محبتم بوده وگرنه با خانواده‌ای که داره هنوزم عذب و مجرد بیخ ریشت بود

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
نفهمیدم کادوی عروسی پارسال ۱م دادن یعنی چی مگه ۷سال نیست ازدواج کردید؟مقصر شماوخانوادتون هستید ارزش ...

فداکاری نکردم. میدونستم همسرم میخواد بده که هنوز کار نداشت و کلی قسط باید میداد؟من بخاطر اخلاق و عشقی که بهم داشتیم ازدواج کردم. هنوزم پشیمون نیستم. و ۷ سال عاشقانه زندگی کردیم. فقط من معطل اینم چرا یه آدم باید همچین توقعی داشته باشه؟مگه خودش چیکار کرده برامون؟

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم ماشاالله خ عرضه داره. من بهش ایمان دارم. خودم زیاد تجملاتی نیستم. زندگی ساده رو دوس دارم. مشکل ...

جوابشونو ندی سوارت میشن با منطق براش توضیح بده دهنشونو ببند ولی خودتم بده نکن 

باید میگفتی حالا بازم خانواده من وسایل بزرگ جهیزیه رو خریدن ولی شما که یه مهمونی کوچیو هم به عنوان ع ...

کاملا درسته.ما تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم. هر سال سه بار میبینمش. پیش خودم میگم اگه اون میخواس بفهمه میفهمید. ولی همسرم گف دیگه به تلفناش جواب نده. و خونشون رفتیم دیگه مثل قبل صمیمی نمیشم. و فاصله مو رعایت میکنم

معتقدم زنی که بدون خرج باشه هم شوهر هم خانواده اش دست پایین میگیرنش و فکر میکنن چی بودن که دختر بدون ...

اینو اگه حرف انداخت حتما میگم. اون لحظه انقد شوک شدم که بغض کردم و فقط با صدای لرزون گفتم نه خونواده من همه چی خریدن.

همونجا با حرف میزدی تو دهنش میگفتی مگه شما کاری کردید برا پسرتون که ار مادر من توقع دارید؟ میگفتی ه ...

یه پسرش دقیقا اینجوریه. جرات ازدواج نداره. 

یه حرف ارزش اینو داشت که یه ماه اعصابتو خورد کنی؟  ادمایی که تو زندگیت برات بی ارزشن باید حرفا ...

کاملا درسته. انشاالله بعد ازین

انگار ازین به بعد باید عادت کنم. راستش تا حالا پیش نیومده بود انقد رک اینجوری بگه.چون همیشه فک میکرد ...

پدرشوهرمن اینجوریه وقتی شروع میکرد اخم میکردم یا از اتاق میرفتم بیرون حتی الان بام حرف میزنه صورتشو نگاه نمیکنم اصن سعی میکنم مخاطبش نباشم نمیخام جوابشو بدم بی احترامی کنم چون میدونم شوهرم ناراحت میشه از دستم بنابراین با زبان بدن پاسخ میدم وسردم باهاش حرف نمیزنم مگه سوالی کنه جوابشو کواتاه ومحترمبدم خونشونم هرموقع شوهرم بگه میرم 

پدرشوهرمن اینجوریه وقتی شروع میکرد اخم میکردم یا از اتاق میرفتم بیرون حتی الان بام حرف میزنه صورتشو ...

دیگه چاره ای ای نیس. دل گرم نمیشه واقعا

کاملا درسته.ما تو یه شهر دیگه زندگی میکنیم. هر سال سه بار میبینمش. پیش خودم میگم اگه اون میخواس بفهم ...

نگاه اینو همیشه داشته باش از من

اگه همون موقع جواب سرکوب کننده بدی دیگه دلت نمی سوزه و نمیشینی یه ماه گریه کنی و بهت خنک میشه و بودن فراموش میکنی

اما اگر جواب ندی تا کلی وقت همش ذهنت درگیر 

حالا خوبه شوهرت پشتت خداروشکر کن

هر دو خانواده کوتاهی کردن حق دخالت و حرف زدنم ندارن....عزیزم شما خانواده خودتو انتخاب نکردی ولی شوهر ...

عزیزم این حرفی که زدید اصلا خوب نیس. دوباره جمله تون رو بخونین.کسی که۷ ساله با عشقش عاشقانه ازدواج کنه که دغدغه اش مالی نیس. متوجه دقیقا تاپیک من نشدید. من ناراحتیم از حرف مادر شوهرم بود.