2752
2734
عنوان

راستشو بگین ناراحت میشدین یا نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 32 پست
اینو اگه حرف انداخت حتما میگم. اون لحظه انقد شوک شدم که بغض کردم و فقط با صدای لرزون گفتم نه خونواده ...

شک نکن روش باز شده بازم میگه  یبار بهش بگو دیگه ادامه نده ولی فاصله ات حفظ کنی چون حرف حرف میاره و دلخوری بحاطر شوهرت هم که شده صمیمی نشو

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
شک نکن روش باز شده بازم میگه  یبار بهش بگو دیگه ادامه نده ولی فاصله ات حفظ کنی چون حرف حرف میار ...

آره منم بخاطر اون دیگه کشش ندادم. هرچند مثل قبل دیگه نمیشم. ولی کلا سواله توی ذهنم واقعا حق داشت این حرفو بزنه؟

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم بخاطر اون دیگه کشش ندادم. هرچند مثل قبل دیگه نمیشم. ولی کلا سواله توی ذهنم واقعا حق داشت این ...

البته که حق همچین حقی نداشت

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻