2733
2739

من چندروزی بدلیل ام اس بیمارستان بستری ام و دیروز ساعت ملاقات دوتا دوستام با شوهراشون و برادرشوهر و جاری اومدن دیدنم و داشتیم حرف میزدیم جاری برگشته میگه رفتم خونتون به بچه ها سر زدم و من گفتم خیلی ممنون زحمت کشیدی و فلان ..برگشته میگه خونه  خیلیییی بهم ریخته بود هروقت مرخص شدی برو حسابی تمیز کاری کن .. من لبخند زدم .. دوباره ادامه داد دیواراا و یخچالت پره جای انکشت .. زمین پره وسایل و اسباب بازی و راه میرفتی پات گیر میکرد اصلا خیلی افتضااح بوددد رفتی خونه حتمن تمیز کن .. اینو سه چهار بار تکرار کرد ک رفتی خونه تمیز کن .... اخه بگو کثافت نمیبینی من بزور راه میرم چجوری تمیز کنم بعدش اصلا عشقم میکشه خونه م بهم ریخته باشه بتوچه ..تو برو خونه خودت رو انقد بساب تا جونت درآد

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میگفتی عزیزم من خودم در جریان وضعیت خونه هستم شما نگران نباش 

کارگر میگیرم تمیز میکنه 

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2740

مدرک شعور نمیاره 

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
میگفتی عزیزم من خودم در جریان وضعیت خونه هستم شما نگران نباش  کارگر میگیرم تمیز میکنه

😂👌

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم صرفا برای ایده دادن و کمک کردنه

تعجب می کنم چرا از ابتدا به دیگران اجازه می دید وارد حریم شخصیتون بشن که اینگونه باعث آزارتون باشن...به ویژه خانواده ی همسر...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!