2733
2734

مهمون اولین بارش باشه بیاد خونتون

کلا شام دسر مخلفات چی میزارید؟باهاشون راحت هم نیستم ک خودمونی بخوام برگزار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگه خدایی نکرده دستتون یکم خالیه سعی کن از کمترین امکانات بهترین ها رو بسازی اگه هم داری که خداروشکر بهترین ها رو درست کن

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
2731
زرشک پلو با مرغ سالاد کاهو و ماست خیار کشک بادمجون دوغ و نوشابه

دوست عزیز میشه یه راهنمایی کنی 

کدوم کارت بانکی غیر از بانک کشاورزی برداشت های زیر ۲۰تومن هم معلوم میکنه تو پیامک واریز و برداشت؟ 

من کارت ملی فعال کردم زیر ۲۰ تومن پیامش نمیاد

میخام ی کارت دیگه بگیرم که مثل کارت کشاورزی هزار تومن هم کم بشه میاد 

اما نمی دونم کدوم بانک 

من حالم افتضاح دوران بد بارداری و ویاررررر

شوهرم میخاد رفیقشو پس فردا شام بیاره خونمون نمیدونم چی درست کنم

بعد شوهرم حس میکنم کم داره میگه ی شام ساده بذار طرف اولین بارشه راهشم دوره بعد....

2740

من میگم اجیل و دونوع شکلات و رولت و چای و میوه برا بعد شام خود شام دونوع با دوغ و‌نوشابه و ترشی و سالاد و زیتون و سبزی و حلواخوبه؟ چون من سوپ بلد نیستم دسر هم همینطور

ببین اگه خدایی نکرده دستتون یکم خالیه سعی کن از کمترین امکانات بهترین ها رو بسازی اگه هم داری که خدا ...

من خودم کلا به شدت رو مهمون حساسم فرقی نداره کی باشه باز اولین بارش باشه که دیگه هیچی خودمو پاره میکنم 😅سعی میکنم با کمترین خرج بهترین هارو درست کنم، میتونی تهچین مرغ درست کنی یا خورشت داوود پاشا که خیلی شیکه یا فسنجون یا یه مدل مرغ شیک درست کنی مثلا ناردون،یا مرغ پرتقالی در کنارشم چیکن استراگانوف یا کشک بادمجون شیک تزئین شده برنجتم سعی کن حتما قالبی درست کنی اگه پلوپز داری توی پلوپز وگرنه داخل قابلمه فشرده کن برنجو بعد دم کشیدن تو ظرف سرو برگردون ژله با پاناکوتا یا ژله رنگین کمان یا ژله اسلایسی یا دسر زعفرونی که خیلییی خوشمزس به عنوان دسر درست کنب سعی کن خوشگل ترین ظرفاتو بیاری،اگه تونستی چندتا دونه میوه اما متنوع بخر و باهاش سالاد میوه هم درست کن تو یه ظرف بریز اصلا مهم نیست که زیاد باشه همین که باشه رومیز خیلی شیک میکنه سوپ هم سوپ شیر یا سوپ جو رستورانی درست کنی عالیه

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
من حالم افتضاح دوران بد بارداری و ویاررررر شوهرم میخاد رفیقشو پس فردا شام بیاره خونمون نمیدونم چی د ...

عزیزم مردا خیلی راحتن شوهرت راست میگه هرچی بزاری جلوشون ایراد نمیگیرن میخورن خداروشکر میکنن

2706