2752
2734

اونجا را قفل کردی اینجا بهت میگم 

به عنوان کسی که ده سال عروسی کرده 

بی شعوری درمان نداره 

پس دنبال اینکه چرا اینو گفته چرا نگفته نباش 

تا میتونی چشم هات رو بی شعوری ببند تمام 

تاپیک باز کنید لطفا

یک نکته مهم در دفاع از شما 

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجا بگم اونایی که از خواهرشوهر دفاع کردند خودشون به شدت بی ادب تشریف دارند

اولا پسر خودشون و تربیت نکردند که جمع نکرده به دختر مردم چرا تیکه می ندازن

دوما حالا یه بار پیش میاد آدم زهر نمی کنه به مهمون خودش به خاطر یه سفره 

سوما خواهرشوهرش هم مثل شوهرش تربیت نشده که به بزرگ تر خودش حداقل تیکه نندازه با احترام برخوردکنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731

ببین مشخصه شما مقصر نیستی.چون زودتر از پای سفره اومدی و اینکه همسرتون بعد از خوردن صبحانه یه لحظه آروم باید به شما اطلاع میداد که سفره رو جمع کنی. بین منو شوهرم همیشه اینه.اگه چیزیو فراموش کنم یا ندونم یواش بهم میگه.اینجا اول شوهرت مقصره که بهت نگفته جمع کنی.البته که میتونست خودش جمع کنه بعدم خواهرشوهرت نبابد بار اول اینجور برخورد میکرد. شما باید همون لحظه منطقی جوابشو میدادی تا بشینه سرجاش

بهتر بود سفره رو جمع میکردی 

امیدوارم اشتباهت رو قبول کنی و تازه عقد بودن و مسافرت رفتن رو بهانه نکنی چون دیگه با این بهانه ها آدم نمیتونه خودشو گول بزنه   

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو

عزیزم چرا تاپیکت قفل کردی 

حق با شما بود بنظرم  .. درسته رانندگی نکردی ولی همون تو ماشین نشستن هم آدمو خسته میکنه 

بعدم شما مهمان بودید باید جمع می کرد و حرفش بد بود 

منم  عروسمون تا ۱۰ سال بعد از ازدواجش والا یه بشقابم جمع نمیکرد هفته ای دو روزم خونمون بود خداشاهده بخاطر داداشم یبار هم بروش نیاوردیم اونوقت ازدواج که کردم یبار شوهرم به خواهرش گفت براش آب بیاره خداشاهده پدرشوهرم چه داد و بیدادی که راه ننداخت که به زنت بگو برات آب بیاره

کلا آدم باید شانس داشته باشه