2733
2734
عنوان

بچه ها برا مهمونی شام بیاید بگید چی سرو میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 21 پست
من میگم اجیل و دونوع شکلات و رولت و چای و میوه برا بعد شام خود شام دونوع با دوغ و‌نوشابه و ترشی و سا ...

سالاد رو حتما سعی کن شبک و خوشگل تزئین کنی داخل گوگل تزئینای شیکی هستش ایده بگیر 

دسر که اصلا کاری نداره عزیزم به خصوص ژله درست کردن راحت ترین کاره یادم نداشتی بگو خودم کمکت کنم عزیزم

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
سالاد رو حتما سعی کن شبک و خوشگل تزئین کنی داخل گوگل تزئینای شیکی هستش ایده بگیر  دسر که اصلا ...

قربونت برم عزیزم حتما گوگل میکنم من ی خورده اعتماد بنفسم پایینه فک میکنم حالا بد میشه یا خراب میشه واسه همین همیشه اماده میخرم قبلنا درست میکردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من حالم افتضاح دوران بد بارداری و ویاررررر شوهرم میخاد رفیقشو پس فردا شام بیاره خونمون نمیدونم چی د ...

ببین عزیزم داوود پاشا هم خیلی راحت درست میشه هم خیلی خوشمزه و شیکه مثل فسنجونه ولی اصلا دردسرای فسنجون رو نداره

ناردون هم همینطور

میتونی جوجه تابه ای یا کباب تابه ای یا تهچین مرغ با سوپ هم درست کنی برای دستور تهیش کمکی خواستی درخدمتم عزیزم

قربونت برم عزیزم حتما گوگل میکنم من ی خورده اعتماد بنفسم پایینه فک میکنم حالا بد میشه یا خراب میشه و ...

اصلا اینطور نیس گلم مطمئن باش راحت میتونی درست کنی کاری نداره اصلا ،ببین میتونی ژله درست کنی داخل ظرف پیرکس بریزی اونجوری دیگه اصلا نمیخواد برگردونی که نگران باشی خراب بشه روشم با میوه تزئین کنی

2731