2733
2771

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله کسایی که لیاقت دارن بچه دار شن ولی بنظرم حسادت خوب نیست خودش باعث میشه آدم از خواسته ش فاصله بگیره و فوکوسش روی دیگران باشه و سطح  انرژی خودشو بیاره پایین

یاد بگیر خودتو دوست داشته باشی، شاید یه کم زمان بخواد اما تو لیاقتشو داری!
نه نمیشن ،مشکل ناباروری دارن

به نظرم بهش فکر نکن و برات مهم نباشه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

قلبم میگیرف.توی جمع اعتماد بنفس نداشتم اصن حرف نمیزدم یه گوشه می‌نشینم بقیه رو تماشا می‌کردم حسرت میخوردم بعدم میومدم خونه گریه میکردم .خداروشکرکه اون دوران تموم شد والان دوتا فرشتمو خوابوندم 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
زمانی که هرچی تلاش میکردم و باردار نمی‌شدم.. وقتی بچه میدیدم تا خود صبح یواشکی گریه میکردم

امروز یه مهمونی بودم یکی از فامیلای شوهرم پانزده سال بچه دار نمیشه دختر خیلی خیلی خوبی هم هست ،یه نوزاد  اومد تو مهمونی ،این دختره اصلا یه نگاه هم بهش نکرد،دلم خیلی براش شکست ،حالم خیلی بد شد ،خیلی غصه خوردم

زمانی که هرچی تلاش میکردم و باردار نمی‌شدم.. وقتی بچه میدیدم تا خود صبح یواشکی گریه میکردم

الان سردنشدی؟واقعن بچه دارنشدن ارزش گریه داشت الان که بچه داری ؟

من تورادوست دارم وتودیگری راودیگری دیگری را،،،،، دراین میان ماهمگی تنهاییم،،،
2706