2733
2739

بچه ها من خیلی علاقه به پروژه های ارزهای دیجیتال دارم مخصوصا اونایی که در مرحله ایردراپ و مجانیه

با خودم میگم شاید بعداً ارزش خوبی پیدا کنن مثل بیت..کوین و بقیه ی ارزها ، البته هیچ ارزی به پای بیت..کوین نمی‌رسه ولی به هر حال یه چیز رایگانه که می ارزه به شرکت کردن داخلش حتی اگه خیلی هم رشد نکنن ولی بازم میشه ازشون درآمد داشت.

گروه آموزش کسب درآمد رایگان از اینترنت @earndolareasy

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یک میلیون دارم به نظرت چند قیمت گذاری میشه

فکر نمیکنم ارزش زیادی داشته باشه مخصوصا وقتی اولش لیست میشه ، بهتره نگهش داریم ، شاید بعدش گرونتر بشه . ولی خب توکن هایی هم بودن اول که لیست شدن قیمت بالاتری داشتن که دیگه به اون قیمت نرسیدن

منم همین حدود جمع کردم

یه ایردراپ مجانی دیگه هست 

این یکی تو چهارتا صرافی هم لیست شده ، الآنم قیمتش 0.008 سنته. میشه ماهی یک تا سه میلیون ازش درآمد داشت.

اگه خواستی به کانالم جوین شو اونجا معرفیش میکنم

2740
یک میلیون دارم به نظرت چند قیمت گذاری میشه

من همه ش دنبال اینجور پروژه ها هستم که تو مرحله ی ایردراپ و مجانیه که بتونم ازشون درآمد داشته باشم به غیر نوتکوین چندتا ایردراپ معتبر و مجانی دیگه هم شرکت کردم ، ماهی یک تا سه میلیون هم از یکیش درآمد دارم

عزیزم لینک کانالتونو میذارین؟

تو بیوم هست عزیزم ، گروه هم زدم چون تو گروه میتونم سوالات بچه هارو در مورد ساخت کیف پول و نحوه ی برداشت و این چیزا بهتر جواب بدم

تو بیوم هست عزیزم ، گروه هم زدم چون تو گروه میتونم سوالات بچه هارو در مورد ساخت کیف پول و نحوه ی برد ...

من یکساله ارزویولت رو داخل ولتم دارم بنظرتون میشه کاریش کردنقدمیشه؟

2706