2733
2739
عنوان

خواب عشق قدیمی 🥲🖤

227 بازدید | 17 پست

تو خواب بهم گفت واقعا عاشقتم من بحاطر هوس نمیخواستمت من دوست دارم

من مجبورمکردن با دحتر عموم ازدواج کنم

منم بهش گفتم من دیگه عاشق نیستم فراموشت کردم وووو

تعبیرش چیه تورحدا بیاین اون عروسی کرده بچه هم داره ـ

چندسال گذشته 

منم عقدم

میگفت دلم خیلی  برات تنگه 

درست یادم نمیاد دیگه چی گفت

انگار خیلی پیشمون بود 

میشه بیاین یه چیزی 

بگین این روزا خیلی خوابشو میبنم🥲🥲🥲

یعنی  تعبیرش چیه 

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اولا الان متاهلی دوما خیلی بهش فک میکنی برا همون مطمئن باش تعبیر ندارع

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2731
ببخشید شما افغانی هستی یا ایرانی ؟

افغانی هستم

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔
ببخشید شما افغانی هستی یا ایرانی ؟

از کجا متوجه شدی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
اولا الان متاهلی دوما خیلی بهش فک میکنی برا همون مطمئن باش تعبیر ندارع

ووالا منکه فکر نمیکنم بهش وقتی میخواستم بخوابم اصلا بهش فکر نکرده بودم 

2738
افغانی هستم

خودت افغانی هستی اومدی کشور ایران بعد تو یه تاپیکی بر علیه ترکها بودی!

متاسفم ریپ نزن که باز نمیکنم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
حتما بهت فکر کرده فکر نکن بهش

نمیدونم میگن خواب زن  چپه 

نمیدونم باز خوبه شوهر داری و مجرد نیستی وقتی اون بچه داره من چی بگم هنوز مجردم بااینکه خودم کات کرد ...

او 12سال 

چی بگم دیگه منکه دیگه دوسش ندارم نه عاشقشم 

ولی خب تو خوابم میاد 

2706