2733
2734
عنوان

برای ریزش شدید چی کار کنم کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 66 پست
وقتی هیچی درستش نمیکنه بگو جهههههننننننم  ول کن بابا ، گور پدر مو

اینو‌ میگم هر روز ولی فرداش دوباره میاد ذهنم😭😭

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
مشکل منم هست. یه تاپیک هست  خانم هایی که ریزش مو دارن بیان! بخون شاید نتیجه گرفتی

لینکش میفرستی واسم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینو‌ میگم هر روز ولی فرداش دوباره میاد ذهنم😭😭

عادت می‌کنی ..‌.دور از جون ب کسایی ک بیماری های خطرناک دارن ک جونشون در خطره فکر کن و خدارو شاکر باشد برای اونام دعا کن .....این یه مویی هست فقط ! 

بدتر از شمام خیلی هست تو این کره خاکی 

عادت می‌کنی ..‌.دور از جون ب کسایی ک بیماری های خطرناک دارن ک جونشون در خطره فکر کن و خدارو شاکر باش ...

خدا به همه کمک کنه😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
منم خیلی ریزش دارم شدید 😔حموم که میرم  سر تا پاهام پر مو میشه انیدر که میریزه

به خدا دستام میشورم میبینی رو دستم مو هست🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
من رفتم دکتر تو بیمارستان رازی که بهترینه تو حیطه پوست و مو، برام آمپول نوشت خداروشکر تاثیر داشته اگ ...

بفرست ممنونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
برو دکتر ازت ازمایش میگیره ریشه ‌شو پیدا میکنه و دارو میده خوب میشی

میرم بزار وقتم خالی شه دیگه واقعا میرم مو نموند واسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
پیش کدوم دکتر رفتین؟ بیمارستان رازی کجاست؟

تهرانه، بهترین پزشکا رو تو این حیطه داره 

من برای پزشک خاصی وقت نگرفتم، گذاشتم سیستم نوبت دهی آنلاين خودش به صورت رندوم برام وقت بده. راضی بودم خداروشکر 

برادرمم یه مشکل پوستی براش به وجود اومده بود که چهار تا از دکترای خیلی خوبه مطب شخصی تهران رو رفت هیچ کدوم تشخیص درست ندادن اما اونجا رفته بود، رزیدنت اونجا تشخیص داده بود بعدش استادشون اومده بود تایید کرده بود

خودمم پوست دستم دچار اگزما شده بود از اونجا نتیجه گرفتم

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
به خدا دستام میشورم میبینی رو دستم مو هست🥲

الان زندگی من فقط مو شده یعنی گوشی نگاه میکنم میبینم مو   درسهای دخترمو کار کردنی رو دفتر کتاب مو  روی وسیله ای که استفاده میکنم مو    خسته شدم خسته

دنیا به زیبایی اخلاق است پس خوب باش❤❤
بفرست ممنونم 

عزیزم هزینه این نسخه زیاد بود، شما فقط آمپولاشو بگیری کافیه، 12 تا آمپوله که هردفعه برای تزریق دوتاش با هم ترکیب میشه چون متفاوتن پس 6 تا محسوب میشه در واقع، چهارتای اولی رو هفته ای یک بار تزریق عضلانی میکنی، دو تای بعدیش ماهی یک بار

بقیه نسخه شامپوع و یه محلول ضد ریزش که اونا از نظر من تاثیر خاصی ندارنو فقط هزینه اتو سه برابر میکنن، هزینه آمپولا رو جدا بپرس فکر نکنم بیشتر از 200 300 تومن بشه، دو نوع آمپوله

و اینکه بعدا سر فرصت دکتر برو آزمایش بده ببین مشکل هورمونی یا ارثی نداری، اما جدا از هر مشکلی آمپولا تاثیر داره، من خودم مشکل هورمونی دارم کم کاری شدید تیروئید اما بازم تاثیر داشت، فقط اینکه بعداز تزریق سه یا چهارم تاثیراتشو میبینی

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
2706