2733
2734
عنوان

برای ریزش شدید چی کار کنم کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 66 پست
چه خوب  منم باید برم موهام شدید میریزه ،ممنون عزیزدلم که گفتی

خواهش میکنم امیدوارم نتیجه بگیری 🙂

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
تهرانه، بهترین پزشکا رو تو این حیطه داره  من برای پزشک خاصی وقت نگرفتم، گذاشتم سیستم نوبت دهی ...

اگزما هم داره دستم خوب نمیشه🥲

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رزماری بزن بی برو برگرد خوب میشخ تو خونه خودت درست کن راحتم هست

چجور درست کنم میشه راه حلش بگید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
الان زندگی من فقط مو شده یعنی گوشی نگاه میکنم میبینم مو   درسهای دخترمو کار کردنی رو دفتر کتاب ...

هیچکس درک نمیکنه این منم تو کل‌ روز به خدا🥲🥲😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
2731
عزیزم هزینه این نسخه زیاد بود، شما فقط آمپولاشو بگیری کافیه، 12 تا آمپوله که هردفعه برای تزریق دوتاش ...

خیلی ممنونممممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
اگزما هم داره دستم خوب نمیشه🥲

حتما برو دکتر، اگه تهرانی بیمارستان رازی از همه جا بهتره حتی مطبای شخصی پزشکای معروف 

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...
خیلی ممنونممممم

خواهش میکنم عزیز 

2740
 حتما برو دکتر، اگه تهرانی بیمارستان رازی از همه جا بهتره حتی مطبای شخصی پزشکای معروف 

تهران نیستم رفتم برای اگزما دکتر ولی وقتی شب کرم میزدم تا صبح خوب بود دستام میشستم کرم می‌رفت دستام خشک میشد دوباره🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
یکم رزماری خشک بخر از عطاری با آب بجوشون از صافی رد کن یک ساعت قبل حمام کف سر اسپری کن  بهتر م ...

اینو تو اینستا دیدم انجام میدم با یک شامپو که فامیل معرفی کرده امیدوارم بهتر شه موهام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️

عزیزان فقط و فقط آجیل 

به خدا خسته شده بودن اونقدر دارو و ماسک و شامپو و روغن و سرم و آمپول و کلی آت و آشغال امتحان کردم 

تاثیر آجیل رو توی هفته اول دیدم 

الان یدونه مو هم نمی‌افته از سرم

وقتی از زندگی کسی خبر ندارین به راحتی قضاوتش نکنین . ۱۹ سالمه به زور خانواده تجربی برداشتم پشت کنکورم 
عزیزان فقط و فقط آجیل  به خدا خسته شده بودن اونقدر دارو و ماسک و شامپو و روغن و سرم و آمپول و ...

آجیل بخوری یعنی خوبه؟

بدم میاد منننن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
 منم کچل شدم موهام هم کم پشت شده هم نازک و بی جان . ریزش موهام آندروژنیکه . شما تنبلی تخمدان جو ...

نمی‌دونم واقعا ولی جوش زیاد میزنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
من رفتم دکتر تو بیمارستان رازی که بهترینه تو حیطه پوست و مو، برام آمپول نوشت خداروشکر تاثیر داشته اگ ...

عزیزم منم یکشنبه وقت پی آر پی واسه موهام دارم تو رازی،شما انجام دادین

ازسال نود عضو نی نی سایت شدم،تاحالا بالای پنج کاربری داشتم هربار کلمه عبور یادم رفته،ممنون میشم دعا کنید که زودتر دخترم رو ببینم ....یامولاتی یا فاطمه اغیثینی
2706