2733
2734
عنوان

برای ریزش شدید چی کار کنم کمک لطفا

656 بازدید | 66 پست

به خدا کف سرم دیگه داره معلوم میشه روزی ۳۰۰تا میریزه فک کنم کل خونه موهای منه بگید چی کنم روغن نارگیل زدم بدتر شد دیگه سیر شدم از زندگی قبلا موهام خیلی پرپشت بود نمی‌دونم چیشده

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️

منمریزش شدید دارم هورمونیه

فولیکوزن بخور اگه هورمونی نیست

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هرکاری کردم تو این ۱۲ سالی ک ریزش دارم جواب نداد  الآنم کنار اومدم با کچلی

آخه جذابی به موهای زنه خیلی سپیده اصلا از زندگی سیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
2742
منمریزش شدید دارم هورمونیه فولیکوزن بخور اگه هورمونی نیست

نمی‌دونم هورمونیه یا نه ولی خیلی زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
2740
فیتو اصل بخور  با امپول بیوتین بپانتنین ۱۲ تا هر هفته یکی بزن

نخوردم تا حالا امتحان میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️

من رفتم دکتر تو بیمارستان رازی که بهترینه تو حیطه پوست و مو، برام آمپول نوشت خداروشکر تاثیر داشته اگه میخواید نسخه رو برای شما هم عکس بگیرم بفرستم 

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...

مشکل منم هست. یه تاپیک هست

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان! بخون شاید نتیجه گرفتی

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر آرامتر از آهو بی باک تر از شیرم   هرلحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر
2706