2733
2734
عنوان

برای ریزش شدید چی کار کنم کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 66 پست

یه چیزی که خودم نتیجه عالی ازش میگیرم، سنگ نمک رو با آب محلول میکنم،بعداز حمام کف سرم اسپری میکنم،ریشه وپوست سر رو خیلی سفت میکنه،وریزش رو قطع میکنه

ازسال نود عضو نی نی سایت شدم،تاحالا بالای پنج کاربری داشتم هربار کلمه عبور یادم رفته،ممنون میشم دعا کنید که زودتر دخترم رو ببینم ....یامولاتی یا فاطمه اغیثینی
استرس که خیلی خیلی تاثیر مخرب داره،منم از سمت فامیل مادری اصلا موهای خوبی نداریم ،خاله هام کم مو وکچ ...

بابا من برای امتحانام به خدا از استرس جواب ریاضی سکته ناقص هم زدم الان چند روزه دیگه واقعا بیخیال شدم مهم اینه تلاشم کردم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیزی که خودم نتیجه عالی ازش میگیرم، سنگ نمک رو با آب محلول میکنم،بعداز حمام کف سرم اسپری میکنم،ری ...

اینم انجام میدم  ازتون ممنونم...برای پرپشت شدن مو پیشنهادی ندارید؟

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست💚🌨️
2731
عزیزم منم یکشنبه وقت پی آر پی واسه موهام دارم تو رازی،شما انجام دادین

پی آر پی انجام ندادم و متأسفانه نمیتونم تو این مورد کمکتون کنم چون تجربه ندارم، اما دارو برای موهام با توجه به مشکل هورمونیم و اگزمای دستم راضی بودم کسایی هم که برای لیزر میومدن راضی بودن، باز شما رفتین از کسایی که پی آر پی انجام دادنو جلسه چندمشون هست سوال کنید ببینید راضی هستن اونا یا نه

ماهیان                                          از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند،                                                           و چون دریا آرام شد،                                              خود را اسیر صیاد دیدند....                                      تلاطم زندگی حکمت خداست                                    از خدا دل آرام بخواهیم                                                   نه دریای آرام...