2733
2739
عنوان

درمورد سرطان معده ،خواهش میکنم بهم حرف نا امید کننده نزنید🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 50 پست
واقعا؟ الهی شکر ...ممنونم از اینکه بی تفاوت نبودید و تجربه تونو گفتید😭میدونید گاهی بی تفاوت نبودن ...

بله،توکلت بخدای بزرگ باشه.نگران نباش،مشکلی پیش نمیاد انشاالله،چیزی نیست.دکتر خوب فقط ببرید

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

عزیزم خودت رو به خدا بسپار مادر من سرطان سینه داشت ۱۲ سال قبل فقط توده رو برداشتن حتی سینه رو برنداشتند  ۸ جلسه شیمی درمانی و یک ماه  پرتو درمانی. خدا رو شکر الان خوبه فقط سالی یکبار آزمایش و سونو و ماموگرافی میده همین . گر نگهدار من آن است که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد الان اینقدر داروهای بهتری اومده که نگرانی نداره . از همه مهمتر روحیه هست . مامان من تمام موهاش و مژه هاش و ابروهاش با شیمی درمانی ریخت همون اول قبل شروع شیمی درمانی   رفت توی حمام سرشو ماشین کرد که موهاش روی فرش نریزه  چون دکتر گفته بود یک دفعه نمیریزه تیکه تیکه میریزه و زندگیت پر مو میشه بعدش تمامش دراومد حتی مژه هاش از قبل بلندتر شد ولی اینقدر روحیه اش خوب بود که حتی کلاه گیس نمیذاشت  مثل پسرای سرباز که ماشین میکنن سرشون رو همونطوری کچل توی خونه بود . دکترش هم گفت روحیه اش نگهش داشته گفت بین همه بیمارهاش هیچ کس مث مامان من ندیده اینقدر قوی و با روحیه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی شکر... دکترشون رو میشناسید؟اسمشو بگید اگر تهرانید؟

ده دوازده سال پیش رئیس بیمارستان شهدای تجریش بود.آقای دکتر معتمد کلانتر...من که ندیدم ولی میگفتن سنش بالاست پسراش هم پزسک بودن.یه تحقیق بکنید ضرر نداره.برای بیمار شماهم حمد شفا میخونم وانیدوارم که سلامتیشون رو زودتر بدست بیارن

مممنونم تجربه تونو گفتید خدا بهت سلامتی عزیزن که بی تفاوت نبودی❤

خدا ایشالا به شماهم سلامتی بده

ولی کلا استرس نداشته باشین استرس مادر تمام مریضیای ریز و درشت

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2731
عموی همسرم ۲۵ سال پیش،معده شو برداشتن الان ۸۵ سالشه. مادرشوهر خواهرم،پارسال معده شو برداشتن ۷۵ سالش ...

سلام عزیز.میشه اسم دکتر معده و انکولوژیشون رو واسم بپرسید؟؟خدا خیرتون بده 

دوست مامانم

الان خوب خوبه و فقط هرسه ماه میره برا چکاپ زیاد یخت نبود براش

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
خدا خیرت بده که بهم گفتی  معده رو کامل برداشتند؟چند وقت پیش عمل کرده؟چند وقت میگذره؟

یکی از آشناهامون بود

معده شو کامل برداشتن و یادمه گفتن تعداد وعده ها بیشتر و مقدارش کم باشه

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 

تنها مرگه که درمان نداره

الان همهههه بیماریا درمان دارن

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

دایی زن داداشم نصف معده را برداشتند .سالها پیش ساید ده سال پیش الان هم سالم و سرحال نوه دارند و زندگی میکنند.پسر دایی ام .به کبد هم زده بود یکسال طول کشیدعمل کردنند شیمی‌درمانی دودوره . ولی الان کامل خوب شدندپارسال دختر وپسرشو عروس و داماد کرد پنجاه سال هم دارند