2733
2734
عنوان

درمورد سرطان معده ،خواهش میکنم بهم حرف نا امید کننده نزنید🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 50 پست
عمر دست خداست بیماری هم واسه همه هست هیچوقت ناامید نباش ک ناامیدی آدم سالم سالم رو هم بیمار میکنه ...

مممنونم از انرژی مثبت و دعای خیرتون...خدا بهت سلامتی بده❤

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم خدا همیشه بزرگتر از مشکلات ماست به خودش میسپارمت 💚

مممنونم از دعای خیرت😭چقد خوش قلبی ...بهترین دعا رو کردی برامون😭❤

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
انشالله شفا پیداکنه

انشالله...ممنونم مهربون

2731

عمه ی من سرطان معده گرید 4  داشت 

عمل کرد، دوسوم معدش رو برداشتن

الان حدود 8 سال گذشته 

خوب و سرحاله 

ان شاء الله شما هم به لطف خدا خوب خوب میشی 💚

خدایا تو بساز، توبسازی قشنگتره❤️اللهم عجل لولیک الفرج علیه السلام 🌱
مممنونم از دعای خیرت😭چقد خوش قلبی ...بهترین دعا رو کردی برامون😭❤

ان شاالله نکاه خداوند همیشه به خودت و عزیزانت برنکرده‌.و مریضتون به زودی لباس عافیت به تن کنن.واقعا نمیشه گفت تهش ویه.راستش من خواهرزاده ۹ساله ام سرطان روده داشت همرمان بااون متوجه بیماری مادربزرگش هم شدن اونم سرطان پیشرفته داشت.خواهرزاده من بعد ده ماه فوت شد ولی مادربزرگش بعد یکسال قطع درمان شده و الان سالهاست فقط سالی ۴بار چکاپ میره و میاد.تا ببینبم خواست خدا چی هست اگرچه امید و توکل شاه کلید حل همه ی غم ها و دردهاست

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
بخشی از معده رو برداشتند یا کل معده؟ خدا خیرت بده تجربه تونو گفتید🥺

عزیرم برای خیلی سال پیشه ولی فک کنم بخشی از معده رو برداشتن..هیچ کس باورش نمشد پدربزرگم زیر عمل طاقت بیاره ولی به طور معجزه آسایی خوب شد و بعد یه مدت سرپاشد. دکترش هم تو کارش خیای تبهر داشت

عموی همسرم ۲۵ سال پیش،معده شو برداشتن الان ۸۵ سالشه.

مادرشوهر خواهرم،پارسال معده شو برداشتن ۷۵ سالشه،الان کاملا خوب و سرحاله.

اصلا نگران نباش،با پیشرفت علم براحتی قابل درمانه،انشاالله انشاالله انشاالله بزودی خوب خوب میشه حال بیمارتون

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
عموی همسرم ۲۵ سال پیش،معده شو برداشتن الان ۸۵ سالشه. مادرشوهر خواهرم،پارسال معده شو برداشتن ۷۵ سالش ...

معده کامل برداشته شده ؟یا بخشی از معده؟

براشون مشکلی پیش نیومده؟سنگ صفرا یا مشکلات کبدی و ....

عزیرم برای خیلی سال پیشه ولی فک کنم بخشی از معده رو برداشتن..هیچ کس باورش نمشد پدربزرگم زیر عمل طاقت ...

الهی شکر...

دکترشون رو میشناسید؟اسمشو بگید اگر تهرانید؟

معده کامل برداشته شده ؟یا بخشی از معده؟ براشون مشکلی پیش نیومده؟سنگ صفرا یا مشکلات کبدی و ....

کامل برداشتن،نه هییییچ مشکلی ندارن نگران نباش

دکتر خوب برید فقط

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
کامل برداشتن،نه هییییچ مشکلی ندارن نگران نباش

واقعا؟

الهی شکر ...ممنونم از اینکه بی تفاوت نبودید و تجربه تونو گفتید😭میدونید گاهی بی تفاوت نبودن آدما باعث میشه یه آدمی تو تاریکی محض و مطلق براش شمعی روشن بشه...🥺

الهی همیشه سلامت باشی عزیزم