2733
2734
عنوان

درمورد سرطان معده ،خواهش میکنم بهم حرف نا امید کننده نزنید🥺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 50 پست

عزیزم من یه مستندی درمورد بیمارهای سرطانی دیدم‌دوگروهشون کرده بودن یه گروه باهم دوست شدن ونفریح وروانشناس که بشون روحیه بدن یه گروه نه اونایی که بی تفاوت شده بودن نسبت به بیماری خوب شده بودن دلم برا اون گروه سوخت که اونام یکی دومورد داشتن ولی خب مجبورن ازمایش کنن بهدهرحال خلاصه دست روحیه خودته امیدوار باش تاخدا نخواد هیچ بیماری کشنده نیست اصلا دیدی تویه تصادف معمولی یک یاچندتا فوت یاداغون میشن تویه تصادف خیلی سخت همه سالم‌میمونن چون دست خداست..از خدا بخواه وامیدوارباش روحیه خودش یعنی درمان من یه مستندم درمورد روحیه دربیماران ام اسی دیدم که چقدر روحیه تاثیرداره

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

سلام پدر من هم دچار این بیماری بود اول شیمی درمانی شدن بعد شیراز عمل جراحی برداشتن کامل معده رو انجام دادن بعد دوباره شیمی درمانی و پرتودرمانی الان خداروشکر دوسال میگذره و حالشون خوبه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

علم خیلی پیشرفت کرده این استرس وترسه از اسم بیماری کخ ازسالهای قبل مونده..فکر کن هنکز نتونستیم به ملت بفهمونیم‌ریزش مو توشیمی درمانی خیلی طبیعیه وبعد درمان خیلی زود مو درمیاد ملتی هنوز فکر میکنن بیماری مو رو ریخته🥲

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁

گلم نگران نباش امیدت به خدت باسه روحیت بالا ببر تغذیه خوب داشته باش خالم سرطان سینه پیشرفته داست یک یال سیمی درمانی کرد خدا رو سکر الان یکسال خوب شده و هر چند ماه چکاب میشهدو ماه متوجه شدبم برادرم که جونهم هست سرطان روده داره شیمی درمانی رو شروع کردیم امیدمون به خداست که همه مریضا سفا پیدا کنن در کنار اونها شما و برادرم هم شفا پیدا کنید عزیرم خودت بسپار به خدا انشاالله. که خوب میسی سخته ولی بابد تحمل کنی نتری

2731
سلام عزیز.میشه اسم دکتر معده و انکولوژیشون رو واسم بپرسید؟؟خدا خیرتون بده 

شرمنده اطلاع ندارم،اونموقع من عروسشون نبودم.اما یه دکتر دیگه میشناسم دکتر قدیانی تهران هست بیمارستان بقیت الله،مادرشوهر خواهرمو اون درمان کرد خیلی دکتر خوبیه.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!