2733
2734
عنوان

عزیزان تو رو خدا

96 بازدید | 25 پست

میشه راهنماییم کنید ،من رفتم دکتر زنان ،معاینم کرد و قرص متفورمین داده گفته پنجاه روز بخور ،بهدم بهم گفت سه ماه اقدام کن و بعد بیا بچه ها اگه باردارنشم چی دارم دیونه میشم ،ینی من حتما تنبلی داشتم که این قرصو داده

سلام عزیزم اولا ماه رجبت مبترک امیدوارم بحق همین شب ب زودی مادر بشی دوما منم متفورمین خوردم هیچ مشکلی هم نداشتم اطرافیانمم خیلی دیدم متفورمین میخورن تو اقدام نمیدونم چرا اما تا میخوری باردار میشی خخخخخ دکترمم پرفسور میردامادی بود ک با یسرچ میتونی بفهمی کیه اون ب همه مریضاش ک تو اقدامن و شرایط مشابه دارن میده سوما با اینکه کاملا درکت میکنم اما ریلکس باش و انرژی منفی نگیر تا ب قل معروف ماستت بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اولا ماه رجبت مبترک امیدوارم بحق همین شب ب زودی مادر بشی دوما منم متفورمین خوردم هیچ مشکل ...

خیلی ممنونم جواب دادی عزیزم ینی عادیه ،ینی منم مادر میشم ،من واقعا قبلاً شرایطشو نداشتم 

2728
سلام عزیزم اولا ماه رجبت مبترک امیدوارم بحق همین شب ب زودی مادر بشی دوما منم متفورمین خوردم هیچ مشکل ...

عزیزجان بهم گفت پنجاه تا بخورم و ول کنم ،به نظرت بعد قرص جواب میگیرم؟؟

خیلی ممنونم جواب دادی عزیزم ینی عادیه ،ینی منم مادر میشم ،من واقعا قبلاً شرایطشو نداشتم 

اررره بابا اصلا نگ نباش اصصصلا ببین متفورمین داده خوشحال باش ینی مشکلی نداری و اماده بارداری هستی خیالت تخت

ببین خود اقدام پی در پی خوبه خودش امادگی میاره ب قل ی دکتره تو اقدام دوتا چیز یادت نره خوب بخور خوب ...

خیلی ممنون ،اگه پیشم بودی محکم بغلت میکردم ،بخدا خیلی فشار رومه ،انشاءالله هرچه که به صلاح و خیرته برات اتفاق بیفته و دلت همیشه سرشاراز شادی و آرامش باشه

2738
اررره بابا اصلا نگ نباش اصصصلا ببین متفورمین داده خوشحال باش ینی مشکلی نداری و اماده بارداری هستی خی ...

خیلی ممنونم بخاطر حرفات الهی همیشه سلامت باشید ،الهی به همین شب عزیز همه به خواسته هاشون برسن

خب تنبلیت زیاد نبوده با پنجاه تا حل میشه !متفورمین معمولا بی ضرره!بابا من دختر خالم تا میخواد حامله شه میدوئه میره داروخونه محل دو س بسته متفورمین میخوره و یا علی از تو مدد شروع میکنه ب اقدام دکتر مکترم بی خیال!ی خرده از مثال ها برات میزنم ذهنت شل کنه خودشو !,باور کن روشش اینه

خب تنبلیت زیاد نبوده با پنجاه تا حل میشه !متفورمین معمولا بی ضرره!بابا من دختر خالم تا میخواد حامله ...

همش میگم نکنه باردارنشم و .....دیگه تا تهش برو دیگه،انشاءالله چیزی نباشه 

اهان ی چیز دیگ ببین از نظر عفونت حتما خودتو چک کن پیش ی دکتر خوب چون اگ کوچکترین عفونتی داشته باشی ی تریلی متفومرمین بخوری باز نمیشه هی استرس میگیری مزید بر علت بعد فک میکنی چقققد الان نازایی!من چرک خشک زدم البته تعداد بالا چون روش دکترم کلا رو تجویز چرک خشک کن بود بعد عکس رنگی دادم ک چسبندگی جزئئ داشتم از بین رفت بعد متفورمین بعد اقدام 

فدایی داری گلم!من ی دختر سه ساله دارم اونم جات خالی متفورمینیه 

خداحفظش کنه ینی چی متفورمینیه ؟؟بعد عزیزم با خوردن متفورمین نباید باردارمیشدم؟؟یا به اینکه ول کردم شاید بشم؟؟