2733
2739
عنوان

عزیزان تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 96 بازدید | 25 پست
اهان ی چیز دیگ ببین از نظر عفونت حتما خودتو چک کن پیش ی دکتر خوب چون اگ کوچکترین عفونتی داشته باشی ی ...

نه از نظر عفونت خوبم آزدادم اوکی بود همه چی 

خداحفظش کنه ینی چی متفورمینیه ؟؟بعد عزیزم با خوردن متفورمین نباید باردارمیشدم؟؟یا به اینکه ول کردم ش ...

ینی منم متفومرمین خوردم تا باردار شدم!طبق دستور دکترت برو جلوزمان میبره بذار تنظیم شه بدنت عجول نباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی ممنون ،اگه پیشم بودی محکم بغلت میکردم ،بخدا خیلی فشار رومه ،انشاءالله هرچه که به صلاح و خیرته ب ...

قربونت برم از راه دور میبوسمت همه فشار ها و حرف حدیث ها رو بسپار ب خدا و ریلکس کن ببین اگ یک هزارم درصد مشکلی بود این دکتر میردامادی مد نظرت باشه دستش شفاس تمام دکترا منو رد کردن اما ایشون کارمو درست کرد مو لای درز کارش نمیره خییییییلی هم پیرمرده جدی هست!اسمش دکتر سید ریحان ظهیر میردامادی

چون خودم این روزا رو گذروندم میدونم تو دلت چ خبره 

خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم انشاءالله خدا بهت آرامش بده خیلی حالمو خوب کردی بخدا ،ممنونم ازت

2738
بنده ها برا همدیگه دعا کنن میشه تو هم برا من دعا کن خیلی تو دلم غصه ست خودم روانشناسم اما امروز صب ت ...

نمیدونم چرا همه این حال و دارن منم همینم انگار دیگه آدم اصلا از ته دل خوشحال نیست،به هرحال باید گذروند،برات آرامش میخوام از خدا عزیزم ❤️