2737
2734

سلام خانوما

یه سوال داشتم ازتون من بچه اولم4ماهشه الان فهمیدم یه ماه و نیمه حاملم میخواستم ببینم شماهایی که بچه های شیره به شیره دارین خیلی سختتونه یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
وای خدا کمکت کنه شیر به شیر ندارم اما خیلی سخته بارداری سخت نداشته باشی دنیا اومد انگار دوقلو باس بز ...

دوقلو راحت تره باز یبار زایمان میکنی این اون بچه کوچیک طفلی تا دوماه دیگه باید از شیر بگیرش بعد دومی بیاد اون شیر میخوره اولی بی قراری میکنه ما فامیلمون شیر به شیره داشت اینجوری شد تازه اون بچش نه ماهش بود باردار شد این از دوقلو خیلی سخت تره

دو تا خواهرام شیر به شیر بودن...مامانم میگه هیج وقت نمیخواد حتی به اون روزا فکر کنه

بستگی داره

تازه من خواهرم یکیشون خیلی آروم بود

سخته ولی خوب بچه ها باهم بزرگ میشن. بدیو خوبیه خودشو داره. اگه شوهرت کمک کنه خیلی خوبه یا اگه خودهر یا مادر داری. تنهایی واقعا سخته

منم بچم هفت ماهه بوده حامله شدم.  خرداد زایمان میکنم. فک کنم خیلی سخت باشه.  الان اکثرا ...

الان فک کنم شماقشنگ حال منوبفهمی خیلی حس بدیه آدم همش احساس می‌کنه بااومدن بچه دوم به بچه اول ظلم میشه

2706