2737
2734
عنوان

کسایی که بچه شیره به شیره دارن لطفابیان

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 43 پست
اره،من خیلی از این فکرا میکنم.  ولی الان ب همه هم گفتم ک من زایمون کردم، بعدش ک اومدم خونه هات ...

اطرافیان من پسر بزرگم چهار سالش بود کوچیک اومد برای اینکه بزرگه احساس تنهایی نکنه همه بیشتر به بزرگه توجه میکردن خودمم از بیمارستان مرخص شدم کلی هدیه ازقبل براش اماده کردم رفتم خونه دادم بش گفتم اینارو نی نی برات اورده 

وای دختر منم پنج ماهشه  خیلی دوست دارم بچه بعدیمو زودتر به فکر باشم ولی می‌دونم اطرافیانم خیلی ...

خدا قوت نداره که خواهر

الان بخدااینقدرفکروخیال دارم که دلم میخواد بخوابم بیداربشم وایناهمش یه خواب باشه برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای چقدر سخت😂😂😂

اره بچمو گذاشته بودم پیش خالم و رفتم برا زایمان اینقد دلتنگش بودم اولین بار بود ازش جدا بودم بعد زنگ میزد میگفت مامانی خوبی چیکاره کردن نی نیمون اومده قربون صداش برم الهی هنوز صداش تو گوشمه 

خدا قوت نداره که خواهر الان بخدااینقدرفکروخیال دارم که دلم میخواد بخوابم بیداربشم وایناهمش یه خواب ...

راست میگین ولی به این فکر کنین سختیش یکسال دو ساله 

بعدش همبازی میشن و کیفش رو میکنین

اتفاقا اینکه بچه ها تنها بزرگ بشن بهشون ظلم کردیم 

شما دارین واسش یه همبازی میارین غصه چی رو می‌خورین

اره بچمو گذاشته بودم پیش خالم و رفتم برا زایمان اینقد دلتنگش بودم اولین بار بود ازش جدا بودم بعد زنگ ...

خداهرجفتشون روبراتون حفظ کنه عزیزم خوبه که بلدین که جلوی حسادت بچه روبگیرین

2740
راست میگین ولی به این فکر کنین سختیش یکسال دو ساله  بعدش همبازی میشن و کیفش رو میکنین اتفاقا ...

توکل به خدا

انشااا...خدابه همه مادراکمک کنه بتونن ازپس مسوولیت به این بزرگی بربیان

جاری منم بچه دومش بعد۱۲ سال و۴تا سقط گیرش اومد وقتی بچه ۴ماهش بود سومی باردار شد ولی نگهش داشت، فکرشو بکن پرستاره شبا هم شیفت شب میره، بنده خدا کلا آدم ریلکسیه هیچ وقت ندیدم حرص بخوره این هفته هم‌زایمان میکنه

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
توکل به خدا انشااا...خدابه همه مادراکمک کنه بتونن ازپس مسوولیت به این بزرگی بربیان

هنوز هیچی از سختیش نمیدونی وحشتناکه من سه هفته دیگه زایمان دومیمه خیلی خیلی بارداری سختی داشتم با بچه دو ساله

...آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم !  آن توبه صدساله به پیمانه شکستیم! از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب.....  ما توبه  شکستیم ولی دل نشکستیم .......!!
چطوری نمیشه که بیشتر از سه ماه ازبارداریت بگذره سیرت فاسده به بچه بدی اسهال میشه

موقعه ای که بچه دوم به دنیا اومد، خواهرم یکساله ۱۰ ماهش بود پنج ماهم شیرش قطع شد

بعد با اونیکی بهش شیر داد