2752
2734
عنوان

کسایی که بچه شیره به شیره دارن لطفابیان

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 43 پست
هم شیرخودمومیدادم هم شیرخشک که بعدبارداریم نخوردش دیگه کلاشیرخشکی شده

خب اگه شیر خشکی باز خوبه ولا خیلی ظلم در حق اولی بود اون فامیل ما بچش شیر خشکم لب نمیزد یسالگی کلا از شیر گرفتش بچه دومش اومد شیر میخورد اولی برا شیر چند شب تب کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی استرس دارم زده به سرم سقط کنم 😭😭

نکنی ها؟؟؟ خیلیااااااا کلی هزینه میکنن تا خدا بهشون بچه بده. 

من خودم 4،5تا سقط داشتم الانم شکرگزار ک منو لایق دونسته و دوباره باردار شدم. 

سخته میدونم، همدردتم، اما ب این فکر کن ک وقتی بچه هامون 4،5 ساله بشن، چقد خوبه ک ی همبازی تو خونه دارن😍

2731
فک کردم شیر خودشونو میدن خدارو شکر شیر خشکی اخه بچه هایی که عادت میکنن به شیر مادر دیگه شیر خشکم نمی ...

اره،اگه شیر خودشو میداد خیلی سخت بود. خداروشکر ک خشک مبخوره

اره،اگه شیر خودشو میداد خیلی سخت بود. خداروشکر ک خشک مبخوره

اره حالا که بچه اولشون شیر خشکی بنظر من چندانم سخت نیست و خدا براتون حفظشون کنه نی نی هاتونو اتفاقا یباره راحت میشین من پسرام چهار سال اختلافشونه الان باه هم بازی نیستن پسر اولم چون میفهمید اوایل خیلی حسودی میکرد ولی اینا ازهمون اول بهم انس میگیرن و عادت میکنن و حس حسادتی بینشون نیست 

الان فک کنم شماقشنگ حال منوبفهمی خیلی حس بدیه آدم همش احساس می‌کنه بااومدن بچه دوم به بچه اول ظلم می ...

اره،من خیلی از این فکرا میکنم. 

ولی الان ب همه هم گفتم ک من زایمون کردم، بعدش ک اومدم خونه هاتون، اول نیاییم همتون بریزین سرم بچه کوچیکه رو بخابین بغل بگیرین. 

اول بزرگه رو تحویل بگیرین، اون ب اندازه کافی ضربه روحی میخوره، دیگه ببینه همه توجها رفته رو بچه کوچیک، ناخودآگاه پرخاشگر و حسود میشه. 

و اگه ببینم کسی اول بیاد سمت کوچیکه، اصلا اجازه نمیدم بغلش کنن، رفت و امدمم کم میکنم. 

چون بزرگه اونموقع دیگه میفهمه،ولی کوچیکه هنوز هیچی نمیفهمه هنوز