2777
2789
عنوان

بیاید بشنوید

71 بازدید | 6 پست

سلام

از دست خانوادم خیلی ناراحتم دوستشون داشتم اما الان تنفر داره جاشو پر می‌کنه

خیلی رنگ عوض کردن حالم از تک تکشون بهم میخوره مامان و بابام که فقط بلد بودم بچه بیارن به فکر بعدش و ساپرت کردنش نبودن

فقط منتظرم خواهرم و برادرم که عقد هستن ازدواج کنن برن از این خونه حداقل یه نفس راحت بکشم

بابام که ولمون کرده هیچکاری نداره نه پول میده نه چیزی تامین می‌کنه فقط کار می‌کنه پولاش مال خودشه

مامانم که هر چی پول میاد دستش بازم ندارع

دیگه خسته شدم 

نه خرید میبرن بخوام لباس و اینا اونیکه دوست دارم بردارم دیگه وقتی شارژ و بسته نمیخرن برام تهشو خودتون بدونید

همشون دورو هستن اولا اینجوری نبودنا شاید من نفهم بودم نمی‌دیدم 

خودتون قضاوت کنید من یه دختر خوب بساز قانع 

با ادب با اینکه هیچی بهم نمی‌دادن ولی من کم میوردن بهشون کمک میکردم هیچی نمی‌خواستم میگفتم اشکالی ندارع 

اما دیگه به جنون رسوندن منووو بعد میام یکم حق بگم و حرف بزنم میشم بی ادب آدم بده داستان 

دیگه نمی‌کشم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

19

الهیی 

نمییتونی بری یه کار پاره وقت پیدا کنی بری سرکار

اگه امضامو میبینید برا سلامتی و طول عمر زیاد برای مامان بابام یدونه صلوات بفرستید،دعا کنین سایشون همیشه بالا سرم باشه🌸✨
2803
الهیی  نمییتونی بری یه کار پاره وقت پیدا کنی بری سرکار

کار پاره وقت بترکونی پیدا کنی فروشندگی باشه اونم آنقدر کم میدن به آدم تو شرکت و جایی هم بخوای کار کنی این چی ازت کار میشکن

ازدواج هم نمیشه کرد جهیزیه از کجا بیاریم اینا نمیخرن که 

باید خودم بخرم از کجا بیارم خواستگار هم ندارم البته 

کار پاره وقت بترکونی پیدا کنی فروشندگی باشه اونم آنقدر کم میدن به آدم تو شرکت و جایی هم بخوای کار کن ...

خب برو دانشگاه

اگه امضامو میبینید برا سلامتی و طول عمر زیاد برای مامان بابام یدونه صلوات بفرستید،دعا کنین سایشون همیشه بالا سرم باشه🌸✨