2733
2734
عنوان

چرا خیانت که پیش میاد.....!؟

337 بازدید | 36 پست

سلام چرا خیانت ک پیش میاد همه میگن زنه بده زن مقصر و فلانه ...من نمیگم خوبه قطعا زن هم خواسته ک وارد رابطه شده...چرا کسی نمیگه مرده بده باوجود زن خیانت کرده چرا بحث وفاداری مرد به زنش نیست اما همه میگن فلان زن خانه خراب کن با فلان مرد رفیق شد..درسته اون زن خانه خراب کنه منم قبول دارم خرابه هرزس...اما چرا کسی مرد رو مقصر نمیدونه...چرا مرد نباید ب زنش وزندگی پایبند باشه.تودنیا پر زن بد ینی مرد فرتی تحریک بشه ورفیق بشه بعد بگن غریزه بود.. مگه میشه؟پس زنش چی پس دل اون .پس وفاداری.حرمت....چرا مرد باید سست باشه ..چرا همه میگن زن تنها باید محکم باشه.؟درسته زن بااااید محکم باشه ولی پای محکم بودن مرد میاد همه میگن مرد زود تحریک میشه چرا نمیگن مرد هم باید خوددار باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

موافقم 

همش میگن زن نباید بره سمت مردمتاهل 

پس تعهد مردچی میشه؟؟

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

شاید چون خانوما خیلی وقته از آقایون قطع امید کردن

دلشون به معرفت هم جنسشون خوشه شاید

هر چند بنظرم این دوره روی هیچی نمیشه حساب کرد

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2740
چون ازازل این جوری بوده چون خداهم خودش گفته مرد صیغه کنه چون خدا گفته زن فلان مردفلان منم ناراحتم ول ...

خداکجاگفته؟

سرهمین یه حرفی زدم تعلیق شدم اینقدرحرف حق شنیدن سخته

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
همون اصن انگار از من توقع وفاداری ندارن

من شنیدم ازخانوما وقتی هم گفتم پس مرده چی میشه 

میگن خوب اون مرده...😑😑

چون ازازل این جوری بوده چون خداهم خودش گفته مرد صیغه کنه چون خدا گفته زن فلان مردفلان منم ناراحتم ول ...

ن خب واقعا ربطی نداره صیغه هم شرایط داره خدا که نگفته هرکی دیدین زرتی تحریک بشین ک

شاید چون خانوما خیلی وقته از آقایون قطع امید کردن دلشون به معرفت هم جنسشون خوشه شاید هر چند بنظرم ...

ولی اینا همش کلیشس..حرف خیانت مرد میاد میگن ازبس زنا خراب شدن...اصن زن خراب چرا کسی نمیگه مرده سست

هردوشون‌به‌یه‌ اندازه کثافتن فرقی نداره خودت رو ناراحت نکن عزیزم 

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2706