2752
2734
عنوان

چرا خیانت که پیش میاد.....!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خب مرده ونیازه😬😬😬زن موظف فقط رابطه رو حفظ کنه

حالا اگ زنه خیانت کنه هرچی ازدهنشون درمیاد میگن 

اگ مردهم خیانت کنه بازم زن روفوش میدن 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2731
بله ولی بحث آقا میشه میگن مرده خب تحریک میشه ...😏😏😏

خوب مرده غلط کرده تحریک میشه پس اون زنی که تو خونه برای اون وبچه هاش جون میکنه پس چی مرد اگه مرد باشه هزار تا هم جلوش باشه باز تحریک نمیشه ولی اگه مرد باشه نه نر

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
چقدر قشنگ گفتی...ولی این تو درک خیلیا نیست نمیفهمن

چون از اول انداختن تو کلمون ک چون مررررررررده میتونه هر کاری بکنه

فلانی طلاق گرفت....چرا؟؟؟؟ چون زنه یکم تحمل نداشت

فلانی بچش بی ادبه....چراااا؟؟؟؟؟چون مامانش خوب تربیت نکرد

مرده سر ب هواس.....چرا؟؟؟؟چون زنش بلد نیس جمش کنه

فلانی شوهرش مشکل دار.......چرا ؟؟؟؟حتما زنه یجایی کم گذاشت دیگ😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

آره الودگی هوام تقصیر زناست،ترکیدن بمب تو گلزار کرمانشاه تقصیر زناس،خیانت تقصیر زناس😒😒😒😒

حالا اگ زنه خیانت کنه هرچی ازدهنشون درمیاد میگن  اگ مردهم خیانت کنه بازم زن روفوش میدن

دقیقااااا...زنی هم خیانت کنه باید سرزنش بشه مردهم همینطور ...من میسوزم ی عده گناه مرد رو توجیه میکنن ک چی ک مرده و نیازه ک مرده خب تحریک میشه غریزس...چرا بحث وفاداری ب زنش نیست 

خوب مرده غلط کرده تحریک میشه پس اون زنی که تو خونه برای اون وبچه هاش جون میکنه پس چی مرد اگه مرد باش ...

درسته حرفت ولی درفهم و درک خیلیا نیست....دیدی ی زن رو نصیحت میخاد کنن میگن چهار دستی شوهرتو بچسب نکنه زنا توخیابون ببینه ازت زده بشه و....بخدا عارم میاد..ینی چی فقط زن برا استحکام زندگی تلاش کنه؟

چون از اول انداختن تو کلمون ک چون مررررررررده میتونه هر کاری بکنه فلانی طلاق گرفت....چرا؟؟؟؟ چون زن ...

بخدا همش حرف دلمه.اما ی عده یجور حرف میزنن ک وجودمو حرص میگیره...زن متاهل مگه غریزه نداره چجوری ی زن میتونه وفادار ب شوهر وفرزند باشه چرا مرد نتونه..؟چرا مرد مریض میشه زن وفادار ولی زن مریضشه صدنفر ب مرد میگن زن بگیر

درسته حرفت ولی درفهم و درک خیلیا نیست....دیدی ی زن رو نصیحت میخاد کنن میگن چهار دستی شوهرتو بچسب نکن ...

این‌تفکرات دیگه قدیمی شده اگه قراره با دیدن زنا بره اون لیاقت نداره وهمه چی رو میبازه اگه قراره بره بذار بره بازور که نمیتونی نگهش داری شاید یه روز مریض بشه  آدم  یا مشکل مشکل داشته باشه اونوقت راهش باز میشه نه خیر کسی که خیانت میکنه هرزه هست چه مرد وچه زن پس کسی که میره بذار بره ِلیاقت نداره

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
این‌تفکرات دیگه قدیمی شده اگه قراره با دیدن زنا بره اون لیاقت نداره وهمه چی رو میبازه اگه قراره بره ...

همون افکار قدیمی الان روز به روز داره گسترش پیدا میکنه....اونکه آره ولی آدم سختش میاد ...من همسرم بااینکه مذهبی وشعل امنیتی داره اما هم نظر  منه خدایی ...ولی ازاینور اونور آدم میشنوه فلانی خیانت کرد بعد قشنگ همه میگن زنش اینجوری بود فلان بود یا زنی رو سرزنش میکنن ک بااین بوده دگ کسی نمیگه مرد مسلمان وفادار باش ب زن وبچه کسی نمیگه مرده خائن 

بخدا همش حرف دلمه.اما ی عده یجور حرف میزنن ک وجودمو حرص میگیره...زن متاهل مگه غریزه نداره چجوری ی زن ...

جالبه میگن مرد نمیتونه بدون زن اما زن بدون مرد میتونه

نخیر،اون زنم پوستش کنده میشه ک بتونه راحت طلب نیست ک سریع جایگزین بیاره

جالبه میگن مرد نمیتونه بدون زن اما زن بدون مرد میتونه نخیر،اون زنم پوستش کنده میشه ک بتونه راحت طلب ...

اره بخدا ...همیناس ک آدم رو افسرده میکنه...آخه لامصبا زن چقدر باید تلاش کنه ک پاهای  شوهره نلغزه ...خیلیه ها...زن باید تلاش کنه ک دیگری خطانره....ای خداا....خدا ب داد همه مون برسه

همون افکار قدیمی الان روز به روز داره گسترش پیدا میکنه....اونکه آره ولی آدم سختش میاد ...من همسرم با ...

ببین‌عزیزم‌به‌نظر‌من هردو به یه اندازه آشغالن نه که یکی رو تبرعه کنیم یکی دیگه مقصر باشه خودمون از این تفکرات دست نمیکشم وخودمون مقصریم  کسی که خیانت دیده هیچ وقت مقصر نیست اگه کسی میخواد خیانت کنه مشکل داره باشریک زندگیش بره جدا بشه نکه خیانت کنه پس مقصر خودشه حالا یامرد یا زن فرقی نداره

ببین‌عزیزم‌به‌نظر‌من هردو به یه اندازه آشغالن نه که یکی رو تبرعه کنیم یکی دیگه مقصر باشه خودمون از ا ...

اره درسته ...منم وقتی میبینم بقیه این مدلی فک میکنن میسوزم ولی خب حرف من وبقیه ب جایی نمیرسه‌‌..کاش یسری افکار پوسیده ازبین بره

2706