2733
2734
عنوان

چرا خیانت که پیش میاد.....!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 36 پست
خداکجاگفته؟ سرهمین یه حرفی زدم تعلیق شدم اینقدرحرف حق شنیدن سخته

قرآن گفته .این ملت فوضولم نشستن گزارش بزنن .همین ک ب ی مرد گفته میتونه چندتازن داشته باشه اما ی زن نمیتونه ظلم بزرگی درحق زنابوده .انگار ک زن کالاست .مث ما ک میتونیم چندتاشلوار داشته باشیم .واقعا گندزده ب شخصیت زن .حالا بگن شرایط داره وفلان وبیصار اصلا چرا تک همسری نباید دوطرفه باشه .کی ب شرط وشوروط گوش میکنه .

ن خب واقعا ربطی نداره صیغه هم شرایط داره خدا که نگفته هرکی دیدین زرتی تحریک بشین ک

کی ب شرایطش گوش میده؟مرد تا از ی زن دیگه خوشش میاد میدوئه میره صیغه اش میکنه ومیگه حلال خداست .انگارخدا خودشم مرده چون خیلی ب مردا بهاداده .مث ماک میتونیم از ی کالا چندتاداشته باشم مردا هم میتونن چندتا زن داشته باشن یعنی ارزش زن خیلی پایین اومده بااین اجازه ب مردا .میخواد شرایط خاص رعایت نشه میخواد نشه چرانباید تک همسری دوطرفه باشه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کی ب شرایطش گوش میده؟مرد تا از ی زن دیگه خوشش میاد میدوئه میره صیغه اش میکنه ومیگه حلال خداست .انگار ...

چ میشه کرد .حرفمون ب جایی بند نیست..منم از همینا میسوزم..خیلیا ب اسم صیغه هزار غلط میکنن

میشه در حقم خواهری کنی

برا ازدواج ث و ح و خوشبختی شون دعا کن لطفا سیده هستید خدا قبوللتون داره منم الان با چشم های اشکیم دعاش میکنم ۲۰ صلوات میفزستم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
میشه در حقم خواهری کنی برا ازدواج ث و ح و خوشبختی شون دعا کن لطفا سیده هستید خدا قبوللتون داره منم ...

مرسی فداتشم چشم حتما ..همین الان دعامیکنم از ته قلبم ..انشاالله خداوند بخاد براتون

مرسی فداتشم چشم حتما ..همین الان دعامیکنم از ته قلبم ..انشاالله خداوند بخاد براتون

خیلی ممنون ببخشید اینجا پیام گذاشتم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...