2737
2739

دیشب ک خوابیدم شارژباتریم کم بوده یادم میره نتمم خاموش کنم گوشیم خاموش شده بود صبح زدم شارژ یه تماس باهاش گرفتم و رفتم حمام وسراغش نیومدم نگو روسایلنت هم بوده 

واین زنگ زده من نفهمیدم 

خلاصه کارامو کردم گوشی کشیدم انداختم کیفم برم مدرسه خواهرم بیارمش چون هرروز اینکارا میکنم طبیعیه وقبلش اطلاع نمیدم میدونه 

تومسبر یهو چراغ ترمز ماشین روشن شد منم ترسیدم عجله هم داشتم بردمش نشون تعمیرکار بدم مرده باشاگردش اومدن یکی دسگاه میذاشت روماشین دسگاه زیر فرمون ماشین میذارن

شاگردشم چرخا باز میکرد منم حرص میخوردم ک زود درست کنید دیرشده یه لحظه گوشیم دیدم ک ۳ بارزنگ زده پیام اماده هارو دادم لطفا پیام دهبد 

نوشت کدوم قبرستونی ک جواب منو نمیدی وشروع کرد تندوتند زنگ زدن منم میدونستم اخلاقش چیه نمیخواستم جلو مکانیک ج بدم پیاده شدم رفتم اونور تر گفت کجایییی کدوم قبرستونی چراجواب نمیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توضیح دادم ببخشید گوشی شارژ بود بعدم اومدم برم فلان جا چراغ این روشن شد الانم تعمیرگاهم 

گفت غلط کردی ج ندادی معلوم نیس کدوم گوری بودی وگوشی قطع کرد😐😐😐😐😐

بعدشم پیام دادم کل شرایط توضیح دادم جواب نداد ک نداد 

الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟

2740

میتونی دراینده با این اخلاق ها کنار بیای؟؟؟؟؟

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

نامزدت یکم تند رفته ولی اسی بیشتر حواست به زنگ و پیامات باشه 

ادم واقعا نگران میشه خب 

🤍خدایا ! من توکل کردم و تو، کل راهو برام هموار کردی. من تمام خودم رو میذارم برای این راهی که شروع کردم و راضی ام به هر آنچه که برای آیندم مقدر میشه🕊🌿
2706