2733
2734

الان اینقدر رابطه های متنوع زیاد شده مثل رابطه دهانی و مقعدی و هزار پوزیشین دیه که اصلا ربطی به جلو نداره خیلیا که خرابن دور و ورم دقیقا همینطوری رابطه دارن با پسرا ولی بکارتشونم هست تو این دوره اصلا نمیشه گذشته طرفو فهمید  مگه اینکه خودش بگه تو همین شهر کناریمون یه دختره بود با پسرا ببخشید رابطه گ ر و پ هم داشته بعد بکارتشو دوخته تموم که خون بیاد ازش یا اینجا میگفتن با شوهرشون روز اخر پریودی رابطه داشتن که یه ذره خون بیاد بگن پردش بوده اینقدر راه هست برا پیچوندن که نگم براتون تو مگه ماشینی دست اول و دست دوم باشی ؟ ادمی ادم مغزم سوت میکشه اینارو میبینم 

اینا رو دیگه خدا زده 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا

اینا هیچی واسه افتخار تو زندگیشون ندارن دست آویز چنین چیزایی میشن..

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2731

والا خیلیا هنوز مفهوم بکارت رو نمیدونن باکره یعنی کسی که کاری نکرده تو مفهوم جدید یعنی کسی که هیچکاری نکرده . یعنی به جز دخول شامل موارد زیادیه . مفهومیه که هم پسر داره هم دختر. بعدم دستمال چیه. این یعنی دعوت یه عالمه ادم تو تخت خواب و شریک شدن اونا تو رابطتت. یعنی چی جلو مردا و زنای غریبه شخصی ترین چیزتو بگی. بعضیا حیارو بد تفسیر میکنن من به این مورد میگم بی حیایی و بی آبرویی 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

هر کسی ی دیدی داره

چرا باید خودمو اذیت کنم سر بحث باهاشون؟؟؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

اصن یه رسم مزخرفه ازنظر علمی امکان داره پرده جوری باشه که خون نیاد بیچاره اون دخترایی که پردشون اونجوری بوده ابروشون رفته💔😔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
والا خیلیا هنوز مفهوم بکارت رو نمیدونن باکره یعنی کسی که کاری نکرده تو مفهوم جدید یعنی کسی که هیچکار ...

با شما موافقم

کاربری قبلیمaglaonema.خانم معلم؛ مامان یک دختر و پسر ناز  
2706