2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا هنوز افکارشون تو دوره قاجار مونده پوسیده هست وخواهد بود من خودم دختری بودم ک دوره خودم حالا بخاطر اینکه چادررنمیزدم حجاب نمیکردم و تیپ میزدم میگفتن این اهل دوست پسره و دقیقا همونایی ک میرفتن رابطه غیر از جلو داشتن اما تو محله با چادر،میگشتن دخت مثبت های محله ومدرسه بودن البته این افکارم از خانواده همین دوستام بود وگرنه بقیه چنین فکری نمیکردن

مردها براشون مهمه. حتی اونایی که خودشون اینکاره ان. ما رسم دستمال نداریم ولی شوهرم براش خیلی مهمه، حق هم داره چون خودش هم کاری نکرده. چند وقت دیگه عروسیمونه میترسم خونی نیاد. مگه برای همه خون هست؟ 

2731

کلا اینارو بیخیال اون مرد چقدر باید بی غیرت باشه که همچین چیزو رو ببرن به همه نشون بدن چقدر بی غیرت 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

این رسم فقط تو نی نی سایت منسوخ نشده . پس حرص نخورید

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

نمیدونم چرا تازگیا همه زندگی ها شده یه پا فیلم پ و ر ن 

زندگیتون قرار نیست که همش رابطه باشه اونم از نوع جنسی و نامشروع

اینا فقط یه بخش کوچیک از زندگیه ولی بعضیا کل زندگیشون شده انواع و اقسام رابطه ها

🤍.
مردها براشون مهمه. حتی اونایی که خودشون اینکاره ان. ما رسم دستمال نداریم ولی شوهرم براش خیلی مهمه، ح ...

اصولا اگ رابطه درست باشه

یا طرف مشکلی نداشته باشه

خون نمیادد کلا

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
حالا اینقدر نگید بکارت مهم نیست فلان و اهمیت ندید ، ممکنه یه سری تینجر با این فکر برن بگن بکارت مهم ...

اون تینجر که اینجوری باشه دیگه خیلی احمقه 😑

به عنوان نوجوون گفتم اینو

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706