2737
2734
عنوان

نامزدم بهم گفت کدوم قبرستونی بودی😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4658 بازدید | 151 پست
عزیزم این آدم بد دل و تعصبیه بازم امتحانش کن اگه بازم دیدی تا به عقدو عروسی نکشیدی بکش کنار که زندگی ...

تعصبی نیس فقط اگه زنگ بزنه وج ندی بد برخورد میکنه من قبلا ماشینم خراب میشد میگفت ببر درست کن نمیگفت محیطش مردونس بذار من بب م برات 😖

😂کم کم براش،عادی میشه دیگه نمیپرسه  شوهر خودم اوایل نامزدی ادا غیرتیارو در میاورد  الان ...

اینکه اوایل رابطه حساسن و اعتماد ندارن به بعد درست میشن تا حدودی درسته و بحثش جدا

ولی آدمی که توی نامزدی بگه کدوم قبرستونی بودی بعد چند سال که حرمتا بریزه قطعا از بدترین توهین ها هم دریغ نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
والا تو دوستی هم گاهی این جیزا پیش میاد 🙃انقدر غیرعادیه؟؟؟

نه آخه باید درست حرف می‌زد 

هنوز که زنش نشده بخواد حس مالکیت داشته باشه بهش ،ادا بیاد برای غیرت

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو

بعد یازده سال ازدواج واقعا لزومی نمیبینم توضیح بدم.

اتفاقا دیشب ساعت دو اومدیم خونه گوشیم نزدم شارژ صبح رفتم سرکار باید میرفتم ماموریت رفتم و گوشیم خاموش شد و این کارم نسبت ب بقیه ماموریت ها دیرتر تموم شد همسرم میزنگه میبینه خاموشم.زنگ میزنه اداره میگن رفتم ماموریت.همکارم میگه اگه نگرانی شماره راننده رو بهتون بدیم ک همسرم میگه ن میخاستم حالشو بپرسم.اومدم خونه اون بعد من رسید گفت خوبی گفتم اره.نزار بی احترامی عادت بشه.ولی خوب ممکنه ادم گاهی نگران بشه.

2706