2733
2764
عنوان

کرم برغ عالیه😍

398 بازدید | 28 پست

سلام دوستان کسی از کرم برغ استفاده کرده؟ تو نی نی‌سایت دیدم بعضیا گفتن استفاده کردن و پوستشوت سفید شده، کرم برغ ، کزم شیشه و.. تجربه ای از اینا ندارید؟اگ دارید لطفا بگید از کجا تهیه کردیی و چطور بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 

برای لک استفاده کردید یا سفیدی پوست؟ بعد از قطع عوارض نداشت؟  ببخشید زیاد سوال میپرسم، اخه میترسم استفاده کنم بد باشه، من ۱۸ سالمه یه کرم میخوام جای جوشام از بین برع و پوستم سفید شه

برای لک استفاده کردید یا سفیدی پوست؟ بعد از قطع عوارض نداشت؟  ببخشید زیاد سوال میپرسم، اخه میتر ...

کرم روشن کننده بزن 

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
شمااز کجا تهیه کردی؟شاید اصل نبوده

خود مختاری استفاده کن تا موقع  که استفاده میکنی رو ابرای  بعد قطع  مصرف همه بلا های که سر پوستت آمده بوده معلوم میشه 

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊
برغ یا شیشه؟ چند مدت؟ پوستت سفید شد و جوش هات رفت؟

تا زمانی بزنی اره صورتو سفید بدون جوش و لک میکنه ولی بعدش ک ول کنی پوستت اینقدر حساس نازک میکنه که به راحتی لک برمیداره صورتت

اگه میشه به نیت حل شدن مشکلاتم و رسیدن به هدفام صلوات بفرستید ممنون🩵🫧
برای لک استفاده کردید یا سفیدی پوست؟ بعد از قطع عوارض نداشت؟  ببخشید زیاد سوال میپرسم، اخه میتر ...

هم برای سفیدی هم برای جای جوشام خیلی سفیدم کرد صورتمم اوکی کرد ولی الان دیگه نمیزنم بازم همینجور شده و حساس شده بنظرم نزن خوب نیست حیفه پوستت خراب شه برو فشیال خیلی عالیه روتین پوستی ام همراش استفاده کنه پوستت صاف و شفاف میکنه

اگه میشه به نیت حل شدن مشکلاتم و رسیدن به هدفام صلوات بفرستید ممنون🩵🫧
هم برای سفیدی هم برای جای جوشام خیلی سفیدم کرد صورتمم اوکی کرد ولی الان دیگه نمیزنم بازم همینجور شده ...

بعد از قطع لک یا جوش نیاورد؟عوارض نداشت؟ عزیزم نگفتی از کدومش استفاده کردی؟کرم برغ؟

فشیال پوست سفید میکنه مگ؟

2706