2737
2734
عنوان

هر شب با من آهنگ گوش کنید

3861 بازدید | 96 پست
امشب دلم هوای این آهنگ رو کرده : http://s8.picofile.com/file/8289821192/Ghazal_Shakeri_Hadise_Ashenaie.mp3.html حدیث آشنایی / خواننده غزل شاکری (بازیگر گلنار و آذر تو سریال شهرزاد) اگر چه عمری ای سیه مو چون موی تو آشفته ام درون سینه، قصه ی این آشفتگی بنهفته ام ز شرم عشق اگر به ره ببینمت ندانم، چگونه از برابر تو بگذرم من نه می دهد دلم رضا که بگذرم ز عشقت نه طاقتی که در رخ تو بنگرم من اگر چه عمری ای سیه مو چون موی توآشفته ام درون سینه، قصه ی این آشفتگی بنهفته ام دل را به مهرت وعده دادم دیدم دیوانه تر شد گفتم حدیث آشنایی دیدم بیگانه تر شد بادل نگویم دیگر این افسانه ها را باور ندارد قصه ی مهر و وفا را مگر تو از برای دل قصه ی وفا بگویی به قصه چون شد آشنا، غصه ی مرا بگویی اگر چه عمری ای سیه مو چون موی تو آشفته ام درون سینه قصه ی این آشفتگی بنهفته ام ز شرم عشق اگر به ره ببینمت ندانم چگونه از برابر تو بگذرم، من نه می دهد دلم رضا که بگذرم، ز عشقت نه طاقتی که در رخ تو بنگرم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رویا جان میثم ابراهیمی رو نمی شناسم. راستش بابک جهانبخش رو هم به جز دو تا آهنگش، از بقیه آهنگاش خوشم نمیاد. من بیشتر شبا آهنگ گوش می دم و باش می خونم بستگی به حال اون شبم داره. اونا رو می خوام بذارم اگه شد.
2738
امشب بعد از مدت ها، اتفاقی این آهنگ رو پلی کردم و گذاشتم رو تکرار. http://s8.picofile.com/file/8289897826/To_Build_a_Home.mp3.html یادته تو ماشین با هم گوشش می دادیم؟ خواستم ردش کنم فکر کردم تو دوستش نداری، گفتی ردش نکن، من اینو خیلی دوست دارم، وقتی تنهام گوشش میدم یاد تو می افتم.... آهنگ To Build a Home از گروه The Cinematic Orchestra There is a house built out of stone Wooden floors, walls and window sills Tables and chairs worn by all of the dust This is a place where I don't feel alone This is a place where I feel at home 'Cause, I built a home For you For me Until it disappeared From me From you And now, it's time to leave and turn to dust Out in the garden where we planted the seeds There is a tree as old as me Branches were sewn by the color of green Ground had arose and passed it's knees By the cracks of the skin I climbed to the top I climbed the tree to see the world When the gusts came around to blow me down I held on as tightly as you held onto me I held on as tightly as you held onto me And, I built a home For you For me Until it disappeared From me From you And now, it's time to leave and turn to dust
امشب به یاد فیلم «شب یلدا» این آهنگ رو گوش بدیم از نادر گلچین: http://www.irmp3.ir/download/s/eyJjdCI6IkhFSEVFOFk4dW1LK2tvYVZsRTdkaVE9PSIsIml2IjoiZDViNGE1ODBjYzViMTMxODFlM2YwY2I0NGQzMjU2YmYiLCJzIjoiMmZmMzg0YTIxNjkyNTAzMyJ9.mp3 به تو می‌گم که نشو دیوونه ای دل به تو می‌گم که نگیر بهونه ای دل من دیگه بچه نمیشم دیگه بازیچه نمیشم به تو می‌گم عاشقی ثمر نداره واسه تو جز غم و درد سر نداره من دیگه بچه نمی‌شم دیگه بازیچه نمی‌شم عقلم زیر پا گذاشتی رفتی تو منو مبتلا گذاشتی رفتی به غم زمونه ای دل منو واگذاشتی ای دل به خدا منو رسوا کردی ای دل همه جا مشتمو وا کردی ای دل هرجا رفتی پاگذاشتی فتنه برپا کردی ای دل می دونم تو دیگه عاقل نمی شی تو دیگه برای من دل نمیشی می دونم تو دیگه عاقل نمی شی تو دیگه برای من دل نمیشی من دیگه بچه نمیشم دیگه بازیچه نمیشم من دیگه بچه نمیشم دیگه بازیچه نمیشم
چند روزه مدام این آهنگ رو گوش میدم و ازش هم خسته نمی شم http://dl.saba-music.com/dl/music/sajad/Ashvan%20-%20Man%20Adame%20Royaye%20To%20Nistam.mp3 من آدم رویای تو نیستم از اشوان من آدم رویای تو نیستم من فکرو ذکرم پرت این سازه یکی مثل تو با چش رنگی با یه روانی که نمیسازه من آدم رویای تو نیستم من با خودم درگیرم افسردم من زخمیه راه نم پاهام از بس توو هر راهی زمین خوردم کنار من لب یه پرتگاهی که آخرم سقوط میکنی دیوونه زل نزن توی چشام چرا هرچی میگم سکوت میکنی آره تصمیم اینه تنهایی آرومم اشکاتو از صورتت پاک بکن خانومم اینجا ته خطه دستامو ول کن برو دیگه نمیخوام تورو آره تصمیم اینه تنهایی آرومم اشکاتو از صورتت پاک بکن خانومم اینجا ته خطه دستامو ول کن برو دیگه نمیخوام تورو حیفته به پای من نسوز این هوا برای تو بده چه انتظاری تو داری از کسی که یه عمره با خودشم بهم زده قول بده بخنی بعد از این با این که فاصله واسه هر دومون سخته بشنوم کسی که رنجوندم دوباره از ته دل خوشحال و خوشبخته آره تصمیم اینه تنهایی آرومم اشکاتو از صورتت پاک بکن خانومم اینجا ته خطه دستامو ول کن برو دیگه نمیخوام تورو آره تصمیم اینه تنهایی آرومم اشکاتو از صورتت پاک بکن خانومم اینجا ته خطه دستامو ول کن برو دیگه نمیخوام تورو

امشب قفلم رو این اهنگ و شعرش که قسمتیش از شعر هوشنگ ابتهاجه و قسمت کوچیکیش از شعر شب نورد. تلفیقی هم هست با نوستالژی های بچگیمون__خونه مادربزرگه وبرای من یاداور وقایع تلخ سال نحس ۸۸ 

شعر دلا دیدی رو با اهنگی که نامجو خونده بود شناختم اما تلخی اون اهنگ برام انقد زیاده که مدتهاست توان گوش دادنش رو ندارم. بی اختیار تا شروع میشه زیر گریه میزنم بیایید امشب این یکی رو گوش بدیم که سبک تره و زمزمه ش کنیم

هزارتا قصه - پالت

دلا دیدی که خورشید از شب سرد 

چو آتش سر ز خاکستر برآورد

ز هر خون ِدلی سروی قد افراشت

به هر سروی، تذروی نغمه برداشت

که خورشید از شب ِسرد 

چو آتش سر برون کرد 

که از خون دل ما تذروی تغمه سر کرد

صدای خون در آواز تذرو است

دلا این یادگار خون سرو است

دلا دیدی که خورشید از شب سرد 

چو آتش سر ز خاکستر برون کرد