2737
2739
عنوان

یعنی منم مامان شدم ؟؟؟؟؟

83 بازدید | 129 پست
سلام باورم نمیشه .. خیلی استرس دارم .. از روز پریودم 5 روز میگذره و بی بی چک همش منفی بود و درد شدید پریودی داشتم (تیر کشیدن تخمدان و درد کمر و .. ) دیروز یه بی بی چک زدم که یه هاله انداخت و شوهرم گفت حتما بریم آزمایش بدیم همه جا هم بسته بود و رفتیم بیمارستان دکتر اورژانس برام آز خون بتا نوشت و بعد دو ساعت رفتیم جواب مثبت بود .. هنوزم باورم نمیشه اینم برگه ؟آزمایشمه
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تبرییییک بارانی جاااان
دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
مباااااااااااااارکههههههه
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
2738
خوووش ب حالت عزیزمچ
دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
اییشششالله ک بارداری خیلی خوبیو سپری کنی
بارانی جان علایمیم داشتی???? لکه لانه گزینیم دیدی یا نه??برا منم دعا کن مامان بشم
2706