2733
2734
عنوان

کنکور و سهمیه

82 بازدید | 8 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر عید تون مبارک 

اگه یک نفر یکبار از سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری استفاده کرده باشه و دانشگاه هنر روزانه قبول شده باشه الان بخواد کنکور تجربی بده برای پزشکی ، آیا میتونه از از سهمیه ش استفاده کنه یا سوخته دیگه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بهتره از مشاوره بپرسی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
دفترچه پارسال نوشته بود یک بار مصرفه، خوشبختانه. دفترچه امسال شاید شرایطش متفاوت باشه.

گلم دوست من کل کنکوراش با سهمیه بود حتی آزادشم بدون سهمیه نمیاورد استخدامی با نمره زیر بیست استخدانش کردن سهمیه آزادها حداقل نمره اشون چهل پنجاه   اصلا اسم منابعم نمیدونست       باباشم هرچی بگی براشون فراهم کرد   کلی زمسن و سهام و وام و بن ماشین و سربازی پسراش و حقوق زنش خودش و... دادنش بعد میگه برای خدا رفتم   پول که گرفتی زیادم گرفتی  دیگه چرا لقمه ای که سهم کسایی که تلاش کردن می بری رو سفره بچه ات 

گلم دوست من کل کنکوراش با سهمیه بود حتی آزادشم بدون سهمیه نمیاورد استخدامی با نمره زیر بیست استخدانش ...

راستش کشور مال سهمیه‌ای‌هاست. سهمیه کنکور، استخدام، حقوق بیشتر از بقیه، بیمه بهتر… ما که ول معطلیم.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.
2740