2733
2734
عنوان

بیاید براتون یاسین بخونم

105 بازدید | 24 پست

سلام.بچه ها جونم میشه دعا کنید تو این هفته پریود بشم  و سالم باشم  حالمم خوب بشه😘🙏هر کی دعا کرد صلوات فرستاد اسم و نیتش بگه من شب سوره یاسین برا حاجت روایتون میخونم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

انشالله حاجت روا باشید

براتون آیت الکرسی می خونم 

دعا کن تو امتحانات موفق شم🙏🥺

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین
2738

برات سه تا صلوات فرستادم،شما هم به نیت اینکه خدا به ما یه خونه خوب و خوشگل تو شهرمون بده و ازاینجایی که الان هستیم اثاث‌کشی کنیم و بریم بخون،انشالله همه حاجت‌روا بشن🌷🌷

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)                     برای خوشبختی منم یه صلوات میفرستی عزیزم  
ستایش  جاجت موفقیت تو درسام

انشاءالله حتما نیتتون ذکر میکنم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
۱۰تاصلوات فرستادم تارام هدفم دندون ۴۰۳

انشاءالله     نیتتون رو ذکر میکنم

2706