2733
2739
من شوری بامیه خیلی دوست دارم اما بلد نیستم چند بار درست کردم کپک زد
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
عزیزم بامیه رو بشور اصلا هم دمش رو نچین حتی یه کم که لیز میشه بعد با سرکه و چند تا نخود خام و سیر و سبزی معطر بریز تو شیشه و نمک بعد از دو هفته تا 3 هفته امادست البته شاید دو هفته با این هوای گرم هم کافی باشه .
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخود خام برا چیه ؟سحر جان
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2742
؟
؟؟؟
ببخشید دوستان

نخود رو اگر تو همه شور ها و ترشی ها یی که میخواهید ترد باشن بریزید ترد ترد میشه و هرچی هم بمونه نرم نمیشه این رو تو تلویزیون شنیدم و الان 8 ساله استفاده میکنم و واقعا نتیجه میده مخصوصا شوری مخلوط(گل کلم ) و خیار شور و بامیه عالی میشن
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
2738
سلام عزیزم من ترشی بامیه ام خیلی خوشمزه میشه .سه لیوان آب ویک لیوان سرکه ونمک به مقداردلخواه رادر قابلمه ای میجوشانیم وبعدازجوشاندن دوسه دقیقه هم بامیه هارو تو آب وسرکه جوشیده میریزیم تادوجوش بزنه .ترشیتون اماده است بعدازسردشدن در شیشه های کوچولو وحتما در یخچال نگهدارید
الهی! بفهمان بما آن چه را قرار است قیامت بفهمیم..
چیکار کنم شوریم زود کپک نزنه ؟