2733
2764
عنوان

گمشده ها...

132 بازدید | 10 پست

ماجرایی از گم شدن کسی یا چیزی داشتین یا شنیدین که براتون عجیب باشه؟؟؟

دایی من هفت ساله با خانواده قهر کرده و رفته هیچکسی هم ازش خبر نداره.پدر بزرگ و مادر بزرگم در آرزوی دیدنش چشم انتظار از دنیا رفتن😭

عموی همسرم بچه بوده داشتن خونه رو جابجا میکردن برن روستای دیگه پاش آسیب میبینه 

داداشش میکه من میبرمش دکتر 

میبره شهر دکتر بیمارستان بستریش میکنن ب داداشش میگن برو فردا بیا الان بهت نیازی نیست 

فردا میرن میبینن داداش بیمارستان نیست و حتی بیمارستان منکر بستری شدنش میشهه 

دیگه مشخص نیست داداششه کشتتش خودش از بیمارستان رفته یا مرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله طرف فامیلای مامانم داداش یه مرده یعنی بزرگ بود اما عقلش مثل بچه ها بود به مامانش گفته بودن که مرده اما اینا بردنش یه جای یه بردن تيمارستان ۱۰ ساله مادرش گریه میکنه میگه پسرم دروغ میگه اون پسرم نمرده اینا بردنش الان پیره خیلی اما هنوز گریه میکنه پسر کوچیکش بود

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
سوره مجادله را به نیت آشتی بینشون خودشون یا شما بخونید خیلی مجریه بهانه ای میشه برای اشتی  با ...

یعنی معنی سوره رو بخونم؟؟؟؟

آخه خبرشو کسی نداره نمیدونیم کدوم شهر رفته یا کجا زندگی میکنه

دایی شوهرم وقتی بچه بوده باباباش دعوامیکنه وکتک میخوره ۱۵سالش بوده که ازخونه میزنه بیرون ودیگه پیداش نمیشه.اون وبرادرکوچیکش خیلی شبیهه هم بودن یسال یکی ازفامیلای دورمون میگفت من دبی یکی رودیدم که کپی محمدبود.شایدهمون بوده 🤨هیچکی پیگیری نکرد.گفتن برااحتمال نمشه یه عالمه خرج کنیم اخرسرهم اشتباه ازاب دربیاد

خب چرا  نگفتن بردیم تیمارستان؟

نمیدونم نمیگن فقط میگن گمشده شاید مرده اما مامانش میگه اینا بردن

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
یعنی معنی سوره رو بخونم؟؟؟؟ آخه خبرشو کسی نداره نمیدونیم کدوم شهر رفته یا کجا زندگی میکنه

نه خود سوره رو بخونید به نیت آشتی ،به معنیش توجه کن با ایمان 

خودش میاد 

بهانه ای پیش میاد آشتی بشه البته برای زن و شوهره اما خب امتحان کنید