2733
2739

سلام 

میخوام عمل‌کنم فکم عقبه دندونام زیاد مشکلی ندارن ولی حس میکنم اگه ارتودنسی کنم قشنگتر میشن 

ارتودونسی قبل عمله یا بعدش ؟ 

قیمتش سختیاش هر چی هست لطفا بگین 🥲

البته من هنوز دکتر نرفتم ببینم دقیقا مشکل چیه ولی خب عقب بودن فک پایینم مشخصه 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
زیر۷۰میلیون
1
33%
بالای۷۰ملیون
2
66%

من یه ماه پیش عمل کردم

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

ارتو دنسی باید حداقل دوسال قبل عمل وپنج ماه بعد عمل داشته باشی

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ارتودنسی قبل از عمله دختر خالم انجام داد تهران اینقدر خشکل شده دندوناش و فکش جلو بود الان خیلی ناز شده لبهاش خصوصا 

بیمااااارم تو مسیحااایی بر دردم شفا بده (مولانا بقیه اللله ..😭😭😭
2740

سختیش اینه دوهفته بعد عمل درد داری .. مخصوصأ گردنت تا ۴۰روز چیزی نمیتونی بخوری باید طاق باز بخوابید 

اگه دکترت خوب باشه زیبا میشی ...

ممکنه ورمت دوسه هفته بخوابه ممکنه بیشتر بی حسی هم همینطور ولی بعضیا تا یک سال بیحسه!!

بعدم همه با این عمل خوشمل نمیشن به بعضیا نمیاد

اهواز؟؟؟

اصفهان

پسر خالم فک پایینش جلو بود چند ماهی هست عمل کرده خوب شده، یکسال و نیم قبل عمل ارتودنسی داشت یکسال بعدشم باید داشته باشه

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

هزینه شم اگه دکترت خوب باشه باید بلا صد ملیون بدی

2706