2737
2734
عنوان

یه رمان فانتزی قشنگ بگید

190 بازدید | 16 پست

از این رمان آبکی های نودهشتیا نه هاااا😂 

یه رمان قشنگ 

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایان فانتزی اینانند

سری کتابهای هری پاتر

سری کتابهای ارباب حلقه ها

سری کتابهای جرج آر آر مارتین، یعنی همون نغمه یخ و آتش و اینا

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2731

یادش بخیر سیزده سالم بود تو بیمارستان بودم یه دختر شمالی یه کتاب رمان جالب داشت که در مورد یک دختر و‌پسر بوذ و داد من بخونمش خیلی جالب بود داستانش

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
خدایان فانتزی اینانند سری کتابهای هری پاتر سری کتابهای ارباب حلقه ها سری کتابهای جرج آر آر مارتین ...

همه رو دیدم 😐🤦🏻‍♀️

عاشقانه چی؟

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
عاشقشما یعنی شبا بدون اون خوابم نمیره

هاگوارتز 

دامبلدور 

همه چیییییییی🥺✨

2740
همه رو دیدم 😐🤦🏻‍♀️ عاشقانه چی؟

خواندنش کی بود مانند دیدن فیلمش!!کتاباش دنیای جزییات شگفت انگیزند

والا عاشقانه پسندم نیست و نبوده 

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
این مرد امشب میمیرد با سقوط دستان ما عابر بدون سایه

عابر بی سایه خیلیییی قشنگ بود 

تو این سبکا معرفی میکنی؟

اسمشو نبر اقا و خانم ویزلی🤣 مالفوی🤮

مالفوی کراش منه😂😂

کراپ و گویل چی؟ من فقط از غرای روون بدم میاد.

روون خیلی خوبهههههههه

2706