2752
2734
عنوان

خیلی احساس تنهایی میکنم🚶‍♀️💔

212 بازدید | 20 پست

الان8ماهه یه رابطه رو تموم کردم، بعد اون هم دلم نخواسته برم باکسی دیگه، ازطرفی برام خیلی بی معنیه دوستی های بی هدف، تو همون رابطه قبلیم هم که5سال باهم بودیم من ب ازدواج فکر میکردم نه همون اولش اما بعد دوسال که دیدم خیبی دوسش دارم، اما خب متوجه شدم ک اون فکر ازدواج نیست و همه چی تموم شد، خیلی دلم واسش تنگ میشه اگه زنگ بزنم جواب میده اما دیگه دلم نمیخواد اینجوری ادامه بدم بی هدف، ازطرفی دلم ازدواج سنتی و کلا تاحرف ازدواج میشع میترسم انگار حس میکنم دارم ازش جدا میشم یعنی هنوز نمیخوام باور کنم ذیگه همه چی تموم شده، چه کنم بااین اوضاع😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوزم گاهی زنگ میزنه دلم خوشه ب همون گاعی زنگ زدنش اما خودم دلم نمیخواد زنگ بزنم💔.. 

وآسه ما هم ب ازدواج نرسید

گاهی پیام میدیم بهم ،کاش انقدر وابسته نبودم میتونستم بلاکش کنم دندون لق رو باید کند ولی متاسفانه دوسش دارم موندم تو ی رابطه نصفه نیمه بی هدف 

آف ابد🥲
من تاحالا با کسی نبودم مجازی بوده ولی خب دوستی نبوده ۲۵ سالمه خیلی تنهام هیچکسم دوستم نداره چون زشتم

منم مجازی بوده5سال و پنجمین سال یکبار اومد دیدنم، نگو زشتم🥺

فقط، چندروز؟ برمیگرده

با پیام دادن مشکلی نداره خودم خواستم پیام ندیم

اون کلا ازدواجی نیست اولش با وعده ازدواج اومد جلو بعد سه سال ک من وابسته شدم گفت شرایط ازدواج ندارم دوست بمونیم

یبار کات کردم خواستم با یکی دیگه آشنا شم نتونستم همش مقایسه میکردم میدیدم عشق قبلیم ی چیز دیگس

اولین رابطم هم بود سخته واسم دل کندن ازش🥲💔

آف ابد🥲
2706