2733
2734
عنوان

یه رمان فانتزی قشنگ بگید

190 بازدید | 16 پست

از این رمان آبکی های نودهشتیا نه هاااا😂 

یه رمان قشنگ 

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایان فانتزی اینانند

سری کتابهای هری پاتر

سری کتابهای ارباب حلقه ها

سری کتابهای جرج آر آر مارتین، یعنی همون نغمه یخ و آتش و اینا

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

یادش بخیر سیزده سالم بود تو بیمارستان بودم یه دختر شمالی یه کتاب رمان جالب داشت که در مورد یک دختر و‌پسر بوذ و داد من بخونمش خیلی جالب بود داستانش

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
خدایان فانتزی اینانند سری کتابهای هری پاتر سری کتابهای ارباب حلقه ها سری کتابهای جرج آر آر مارتین ...

همه رو دیدم 😐🤦🏻‍♀️

عاشقانه چی؟

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
عاشقشما یعنی شبا بدون اون خوابم نمیره

هاگوارتز 

دامبلدور 

همه چیییییییی🥺✨

همه رو دیدم 😐🤦🏻‍♀️ عاشقانه چی؟

خواندنش کی بود مانند دیدن فیلمش!!کتاباش دنیای جزییات شگفت انگیزند

والا عاشقانه پسندم نیست و نبوده 

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
این مرد امشب میمیرد با سقوط دستان ما عابر بدون سایه

عابر بی سایه خیلیییی قشنگ بود 

تو این سبکا معرفی میکنی؟

اسمشو نبر اقا و خانم ویزلی🤣 مالفوی🤮

مالفوی کراش منه😂😂

کراپ و گویل چی؟ من فقط از غرای روون بدم میاد.

روون خیلی خوبهههههههه

2706