2733
2734

بچها من وباره اون حسی که خرداد داشتم برگشته😣😫😂و استرس دارم و اصلا هم نمیتونم بخونم🥲🥲چیکار کنم ک از شر این درسا خلاص کنم اولی فلسفه و ب شدددت سخت و دشوار😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دی ماه برا تجدیدی هاست ترمیم افتاده خرداد

اره من یکیش تجدید هستم که اونم میگرفتم ولی ندادن خودشون گفتن سیستم امضا کرده نمره کامل ندادن😑😏بقیه رم ک نمره هام خیلی کم شدننننن

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2731
من میخوام معدلم 20 باشه و تواناییشو میتونم داشته باشم ولیییی نمیشه میگن اراده میخواد ولی منم اراده ق ...

میتونی ا اگه بخوای!حتما میتونی امسال سال اخرته؟

اره من یکیش تجدید هستم که اونم میگرفتم ولی ندادن خودشون گفتن سیستم امضا کرده نمره کامل ندادن😑😏بقیه ...

منم ریاضیمو بخاطر نیم نمره انداختن و دی باید آزمون بدم هیچی نخوندم همش میگردم تو سایت معتاد شدم 🥲😂

سبز میشوم در اوج آ 
میتونی ا اگه بخوای!حتما میتونی امسال سال اخرته؟

نه ولی میخوام موقعی که میتونم باید بتونم ولی 20 نمیشه که نمیشه همین امروز به 3 4 ساعت شاید بیشتر خوندن ریاضی 18 شدم یعنی چی بشه اخه لعنت

یه بنده خدایی
2740
منم ریاضیمو بخاطر نیم نمره انداختن و دی باید آزمون بدم هیچی نخوندم همش میگردم تو سایت معتاد شدم 🥲😂

وااای چ بد کدوم منطقه ای؟بعضی منطقها حتی ۷هم شنیدم قبول میکنن و بعضیاشونمگ نیم نمره رو ارفاق میکنن

نه ولی میخوام موقعی که میتونم باید بتونم ولی 20 نمیشه که نمیشه همین امروز به 3 4 ساعت شاید بیشتر خون ...

اشکال نداره خب دفعه بعد بگیر ۲۰ رو

وااای چ بد کدوم منطقه ای؟بعضی منطقها حتی ۷هم شنیدم قبول میکنن و بعضیاشونمگ نیم نمره رو ارفاق میکنن

من کرمانشاه زندگی میکنم 

و لی برا دی ماه هزینه گرفتن که نمره مستمر بدن و اگه ۷بشم قبولم کنن

خیلی میترسم که باز قبول نشم

شما دانشگاه پیام نور و... ثبت نام نمیکنی؟ یا اطلاعی از وضعیت پذیرش دانشجوشون ندارین؟

سبز میشوم در اوج آ 

چجوری ریاضی رو میخونی؟تو سایت کتاب؟کلاس.من گفتارم سر ریاضی ک نمرهام کم شده😫😂🤌🏻😏😏

2706