2737
2734
عنوان

اونایی که دی امتحان دارن (ترمیم معدلی)

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 21 پست
من کرمانشاه زندگی میکنم  و لی برا دی ماه هزینه گرفتن که نمره مستمر بدن و اگه ۷بشم قبولم کنن خ ...

نه ولی دقیق منم همینطور پول گرفتن ازم ک اگ ۷یا ۸ شدنم قبولم گنن و امیدوارم واقعا قبول بشم ب دیگگگگگگگگ جیگرمون خون کردن😫نه عزیز من قصدم دانگشاه رفتن نیس فعلا🤒🥴

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
چجوری ریاضی رو میخونی؟تو سایت کتاب؟کلاس.من گفتارم سر ریاضی ک نمرهام کم شده😫😂🤌🏻😏😏

من  فیلم میبینم و تمرینای کتاب و نمونه های نهایی رو میخونم هنچز فصل اول رو تازه تموم کردم😐فقط ۱۹ روز تا امتحان مونده و من هنوز هیچ کاری نکردم😭🥲

سبز میشوم در اوج آ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک پزی کار میکنی؟

بله ولی الانا دیگ خیلی ق وقته ک کار نکردم😁

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2742
خداکنه قبول شیم😭 موفق باشی عزیزم❤️

الهی امین😭😂۱۹ روز حالا وقت داری نگرانیش نباش استرس بگیره بدتره هرچی خوندی و بلدی هم یادت میره انسانی هسی؟دیگ یان من فرمولا هی یادم مره